Recep abi sen askere gittin mi ?

• Konuyu başlatan Gamiurams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 5B
Ben bir de sağ dizimden 1 senedir sıkıntılıyım. Neredeyse kırıyormuşum diz kapağımı kırılmadı. Ödem oldu şişti. Bir ara hiç hareket ettiremiyordum, hareket ettirsem de topallıyordum. Şu an biraz daha iyi ama hala az bir şiş var. Sağ dizim bu... Her 2 topuğumda ise genelde acı var silikon tabanlık kullanıyorum. Taban düzleşmesi olduğunu söylemişti doktor. Dizim şu an iyi fakat 1 sene geçti daha tam güçlenmedi. İlk doktora gittiğimde dizimi havada yavaş yavaş bırakırken havada tutamıyordum. Bacağını hissediyorsun fakat hareket ettiremiyorsun dizden sonrasını. Şu an iyi fakat güçlü olmadığı için diz kapağına vurabiliyor. Kaldırabiliyorum ama en küçük bir darbede hemen acır. Mesela şuan koşabilecek kadar güçlü değil...

Birde bu sorunum var. :D Son 1 senedir böyle...

Tpsztelevizyon sende baya bir problem var gözüküyor. Geçmiş olsun ancak maalesef bu kadar probleme askere elverişsiz raporu alabilirsin. Tabi en doğru kararı askerlik şubende ki heyet veya sağlık kuruluşu verebilir. Nihayetinde onlar karar verip izin verdiklerinde gönderebilirler.

Tpsztelevizyon sende baya bir problem var gözüküyor. Geçmiş olsun ancak maalesef bu kadar probleme askere elverişsiz raporu alabilirsin. Tabi en doğru kararı askerlik şubende ki heyet veya sağlık kuruluşu verebilir. Nihayetinde onlar karar verip izin verdiklerinde gönderebilirler.

Askerlikte koşman gerekiyor spor yapman gerekiyor e tabi bunlar için engel oluşturuyor. Genel olarak sağlıklıyım ama askerlik yapmak için bu takım sıkıntılarım var. Bu askerliğe elverişsizdir belgesi ilerde çalışma hayatınızı etkiliyor mu ? İş başvurusunda bunu görüp işe almama gibi bir durum var mı ben ondan korkuyorum... Sonuçta iş yerinde koşmayacağım bir engel oluşturmaz fakat aklıma takıldı.

Askerlikte koşman gerekiyor spor yapman gerekiyor e tabi bunlar için engel oluşturuyor. Genel olarak sağlıklıyım ama askerlik yapmak için bu takım sıkıntılarım var. Bu askerliğe elverişsizdir belgesi ilerde çalışma hayatınızı etkiliyor mu ? İş başvurusunda bunu görüp işe almama gibi bir durum var mı ben ondan korkuyorum... Sonuçta iş yerinde koşmayacağım bir engel oluşturmaz fakat aklıma takıldı.
Evet malesef oluşturabilir. Ancak her yer için geçerli değil şirketin insafiyetine bağlı ve kuralları varsa almayabilirler.

Geri
Yukarı