Recep Baltaş ve Ali Güngör için çektiğim video

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kürsüyü ''Technopat'tan Merhabalar!'' diyen ikiliye bırakıyorum :D

BilgisayarKurdu. Sağ olasın. Sen de benim sevdiğim / saydığım muhteremlerden birisin forumda :D Yorumu attıktan sonra gördüm mesajını :D

Ben de şöyle desem :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başta biz de öyle düşündük, iyi niyet gösterelim, alttan alalım, kendini düzeltiyor dedik ama yıl 2017 son aylarına gelmiş halen daha başka forumlarda arkamızdan laf ediyor, neyini savunabiliriz ki bu insanın? SDN düşmanı da değilim, Hakkı Abi'yi de severek izliyorum üye olmasam da.
Süper ikiliye bırakmak istemiyorum çünkü bir dünya işleri var adamların, uğraşmak zorunda değiller böyle şeylerle. Biz artık felsefemizi değiştirdik ; "Önce umut sonra unut" edebiyatına geçmek zorunda kaldık :)

Ben bu yüzden kuralların sonuna kadar arkasındayım. İyi niyet gösterdiğinde bu oluyor, canlı örneği. Haksız yere verilmiş bir ceza varsa ben bunun da karşısında durdum her zaman, bana da haksız yere cezalar verildi çünkü, yaşamadık değil :)
Bu konulara harcadığımız emeği cevaplanmamış konulara aktarsak 10 kişinin daha sorununu çözmüştük şimdiye :)

Haklı olabilirsin. Erdem'in kredisi bitmiş olabilir. Bu kararı yöneticilere bırakalım. :)

Hakaret edilen kişiyi hiç sevmiyorum fakat insanların arkasından hakaret edilmesi hiç hoş değil. Kim olursa olsun Atatürk düşmanı dahi olsa buna hakkımız yok. Allah'ın yarattığı bir insana köpek benzetmesi yapılamaz, bu hem kişiye karşı ahlaksızlıktır hem de köpek gibi bir hayvana yapılan terbiyesizliktir.

Atatürk Düşmanları (4. yorum)

Linki ve detaylarını vererek İhbar Web sitesine şikayette bulundum, belki sadece benim ihbarım üzerine harekete geçilmeyecek ancak duyarlı olan tek kişi ben değilim. Siz ve bazı üyelerimiz bu hakaret içeren yazıyı beğenmişsiniz, bu sizin görüşünüz.

Lütfen duyarlı olalım, bu yazılar 10-15 sene geçse dahi birilerinin karşısına çıkar, gelecek nesil bizi ahlaksız olarak görmesin. Terbiyeli ve bilgi paylaşmayı seven insanlar olarak tanısınlar.

Rapor etmeyi de unutmuştum hatırlattığınız için teşekkür ederim iyi forumlar.
Laiklik düşmanı birini savunacak değilim, ancak forum içerisinde kullanılması hoş değil yinede, katılıyorum sana. Rapor ettiysen yapılabilecek başka bir şey kalmıyor zaten. Laiklik düşmanı birisine köpek demek bence de köpeğe hakarettir.

Sen de Türkçe kurallarına büyük ölçüde ayak durdurmuşsun bu arada, bundan sonra kolay kolay ceza alacağını sanmıyorum :)

Video ve forum mesajları gibi yerlerde gördüğüm kadarıyla ilgi bekliyorsunuz. Gerçekten büyüyüp olgunlaşmanız lazım. Sosyal medya ile gerçek hayatınız arasında ayrıma ihtiyacınız var. Hiç ciddiye almayın demiyorum ama fazla abartmak sizi ileriye götürmez, sadece olduğunuz yerde sayarsınız.

Arkadaşlar bence bu konuya, hak etmediği halde bu kadar yorum yapılması bile birer iyi niyet göstergesidir. İnsanların iyi niyetini kullanma kotan sona erdi kusura bakmayacaksın.

Kurallardan memnun olmayan üyeleri zorla tutmuyoruz. Birinin arkasından konuşacaksanız da fake hesap açmayı akıl edin bir zahmet...
Adsız.jpg

Sana sunulan ayrıcalığı, arkamızdan konuşarak tükettin kısacası. Aldığın cezaları da hak ettin.

Arkadaşlar bence bu konuya, hak etmediği halde bu kadar yorum yapılması bile birer iyi niyet göstergesidir. İnsanların iyi niyetini kullanma kotan sona erdi kusura bakmayacaksın.

Kurallardan memnun olmayan üyeleri zorla tutmuyoruz. Birinin arkasından konuşacaksanız da fake hesap açmayı akıl edin bir zahmet...
Eki Görüntüle 281987

Adam kendi ipini çekti Rıza Baba. :D:D

Bana biraz prim yapıyormuşsun gibi geldi Erdem ya da ne yaptığını bilmiyorsun.
Özür bahanesiyle üst düzey eleştiri yapıyorsun.
Sana özel bir kinimiz yok, herkese adil olmak için çalışıyoruz. Aldığın uyarı da bu konu kaynaklı değil.
Daha faydalı konularla karşımızda olman dileğiyle.

@BilgisayarKurdu'nun dediği gibi, bu arkadaşa gösterilen tolerans bu forumda kimseye gösterilmedi. Çifte konular, çoklu hesaplar, gereksiz mesajlar, hayali konular, söz dinlememe yüzünden forum yönetiminin mesaisini yemek gibi bir sürü davranışta bulunduğu halde forumdan süresiz olarak uzaklaştırılmadı. Bir insanın psikolojik sorunları olabilir fakat etkileşime geçilen her insanın da tahammül sınırı var. Bunun çok daha azını yapıp binlerce mesajı ve beğenisi olan bir sürü hesap hiç pişmanlık duyulmadan silindi.

Madem arkadaşımız böyle "özür" dileme amacıyla "hesap soran" bir video yapmış, o zaman ben de normalde yapmayı sevmediğim şekilde karşı yorumda bulunayım. Lütfen bana birisi, bir insanın nasıl oluyor da 4 yıldır bulunduğu platformun en önemli kurallarından biri olan Türkçe yazım kurallarını "öğrenemeyip" burada aldığı cezadan şikayet edebildiğini söylesin. Bu dediğim sadece konu sahibi arkadaş için değil, üyelerin önemli bir kısmı için de geçerli.

Hatalar 1'er defa yapılabilir, hadi dalgınlığa geldi diyelim 2 defa da yapılabilir. Bunun fazlası hataya değil başka bir şeye (söylemeyeyim) giriyor. Kaç defa çift hesap açma dendiği halde hepsinde inadına hesap açan, yıllardır ana dilini düzgün yazmayı öğrenememiş, yıllardır sözlü olarak da uyarıldığı halde hâlâ hayali konularını açmaktan çekinmemiş, üstüne forum üyelerinden bazılarını ve moderasyon kadrosunun tamamını bezdirmiş birinin hesabının silinmemesi zaten gösterilen hoşgörünün kanıtıdır. Başka platformda burayı kötüleyip, sonrasında buraya gelerek aklı sıra yandaş toplamak için yapılan bu videoyu saymıyorum...

Ayrıca basit bir hata için nasıl 3 gün ceza veriliyor da denmiş, şimdi hatırladım. Haklısın, 3 gün ceza verilmesi biraz saçma olmuş çünkü ceza tablosuna göre "aynı nedenden" dolayı aldığın ceza sayısı 10'lu sayıların ortalarında olduğu için 1 hafta verilmeliydi. Cezayı veren kişi insaflı davranmış. Ne olacaktı? Bir hatayı 1 defa yapan kişi ile 10'dan fazla defa yapan kişiye aynı cezanın verilmesi adaletsiz değil mi? İnadına hata yapan kişiye fazla ceza verilmesi gayet normal.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı