Recep Baltaş vs Ali Güngör

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O yorumu bende gördüm ama yapacaklarını pek zannetmiyorum açıkçası.

Adamların amacı, derdi, çeşitli değişiklikler yapalım, seyirci çekelim değil ki. Adamlar güçlerini birleştirip en iyi pc'yi çıkarmaya uğraşıyorlar bizler için. Böyle düşünmek onlara haksızlık. Hep bilgilendirici, detaylı ve en iyi şekilde pc toplayıp anlatıyorlar. Onların tarzına aykırı bir düşünce bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orası kendi bilecekleri iş biz sadece fikir sunduk ve eğlenceli olacağını düşündük. İnşallah böyle bir organizasyon olur yani :D

Adamların amacı, derdi, çeşitli değişiklikler yapalım, seyirci çekelim değil ki. Adamlar güçlerini birleştirip en iyi pc'yi çıkarmaya uğraşıyorlar bizler için. Böyle düşünmek onlara haksızlık. Hep bilgilendirici, detaylı ve en iyi şekilde pc toplayıp anlatıyorlar. Onların tarzına aykırı bir düşünce bu.
Fikrine saygı duyuyorum ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
1-2 kişi böyle düşündüğü için diğer insanlarda böyle düşünmek zorunda değildir. Herkezin fikri kendine bu dediğiniz taraf tutmak bir nebze ve bu doğru değil teknoloji evrenseldir. Ve yöneticilerin böyle bir işle uğraşacağını sanmıyorum eğer böyle şeyler olsaydı forum bölünürdü herkezin bilmediği birşey vardır amaç bunu diğer insanlarada anlatıp öğrenmelerini sağlamak.

Sistemi toplarken herhalde şimdiye kadar nasıl sistem videolarında topladılarsa detaylı bir şekilde anlatacaklardır özensiz bir anlatım olacağını zannetmiyorum.

Adamların yaptığı şey yarışmak değil insanlara en doğru yoldan teknolojiyi açıklamak.

Koskoca adamlar biri diğerinden yüksek FPS aldı diye birbirine mi düşecek ?

Bahsedilen programın adı Linus Tech Tips - Scrapyard. Yakın arakadaşlar arasında yapılan bir yarışma, bir iddia, ama birbirine düşürmelik bir durum yok ortada. Maksat seyirciye en düşük bütçeyle en iyi performans nasıl sergilenir sorusunun farklı bakış açılarıyla sergilemek. Zaten 500 dolar, ve ya 1500 TL'ye birbirinden muhteşem derecede farklı performans verecek bilgisayar parçalarını bir araya getiremezsiniz.

Tek fark, Amerika'da bu durumun biraz daha gelişmiş olması. CraigList gibi birbirinin aynı ürünlerin çok farklı fiyatlarda pazara sunulduğu siteler olması ve satın alacak kişinin fazlasıyla opsiyonu olması. Böylece çeşitlilik artmış oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı