Recep Baltaş'ı çok sevmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Recep Baltaş'ı gerek teknolojik bilgisi, beğenileri, fikirleri olarak çok seviyorum her gece ya Casper bir Sniper tutupta Recep ağabeyi vurdurursa diye çok korkuyorum ne yapmalıyım?

@Recep Baltaş

Bütçeniz ne kadar? Adam tutabilirsiniz uzaktan koruma olarak.

Bu konunun öyküsünü paylaşmak isterim. Yıl 2015 ben 16 yaşında bir yağız, deli gibi Technopat Sosyal'de takılıyorum. Recep Baltaş'ın Casper'la olan komik muhabbeti dönüyor o zamanlar. Dedim bir konu açayım belki görür güler bir şey yazar falan. Konuyu paylaştım, aynı gün ismi lazım değil bir yönetici beyefendi "yaşın küçük olduğundan böyle düşünüyor olabilirsin, bir psikoloğa görünmeni öneririm" Dedi ve konuyu kilitledi. Herhangi bir kurala ters düşen hiçbir şey yapmış olmasam da gördüğüm bu tavır beni inanılmaz soğutmuştu ve uzun bir süre bir daha girmedim Sosyal'e. Geçen ay girdiğimde yine gördüm sinirlendim tabii aradan 5 yıl geçmiş, şikayet oluşturdum sağ olsunlar şu anki yöneticiler dikkate aldı ve o yorumu silip konumu açtı. O beyefendiye hala inanılmaz kılım bu saçma tavrından ve girdiği havalardan dolayı. Paylaşmak istedim :)

Etrafa ban atmak yerine bildiği konularda başkalarına yardım eden adam gibi adam. 😁
Geçenlerde Recep Baltaş'ın cevap verdiği bir konuya biri alakasız bir şey yazmıştı. Mesajı da yazım yanlışıyla doluydu. 1-2 dakika sonra yorum silinmişti, yazık, yedi banı dedim. :D
Sonra bir baktım mesajı düzenleyerek yeni konu yapmış üstüne cevaplamış ve adama 1 saat ban bile yazmamış.
Ben bunu buraya bırakıp kaçayım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Recep Baltaş'ın videolarını, teknolojik bilgisini gerçekten beğeniyorum. Ama sosyalde fikirlerini beyan etme şeklini hiç sevmiyorum. Fikirleri bana uysa veye yakın gelse bile jargonu ve üslubundan dolayı irite oluyorum çoğu zaman.
Bu konuya kendisi cevap vermişti 2018 yılında, bulup okumanı öneririm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı