Recep Baltaş'ı çok sevmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
3 Temmuz 2015'te açıldığını görüntülüyorum konunun. İlk mesaj nasıl oluyor da yarım saat önce atılmış oluyor? Sanırım sunucuları taşırken, yedek sunucu üzerinden bağlanıyor olabiliriz.
2 yorum aşağıda açıkladım aslında konuyu 😅 Bazı yöneticilerin tavırlarına dikkat çekmek istedim ancak konu Recep Beyin dini görüşlerine gitti bir yorum üzerinden. Gülelim eğlenelim diye açılmış bir konu arkadaşlar ciddi meseleler için yeni bir konu açıp altında konuşabilirsiniz 🤣

Ben Recep Baltaş'ı ilk sistem toplama rehberinde izleme fırsatı bulmuştum. Samimiyetle söylemem gerekirse, bu kadar neşeli, pozitif aynı zamanda da bilgili bir insanı izleme fırsatı bulmuştum. 3'ü bir arada diyebiliriz kendisi için. En çok kafa ayarı videolarındaki sohbetleri beğeniyordum. Favorim internet kafelerini anlattıkları kafa ayarı, en çok o videoda gülmüştüm. Zaman geçtikçe ve Technopat'ın takipçi sayısı arttıkça Ali Güngör ve Recep Baltaş doğal olarak biraz daha ciddileştiler bence. Ama hala eski samimiyetlerini hissettiriyorlar.
Ek olarak aradan 7 yıl geçmiş zaman su gibi akıp gidiyor. 🙂

Bence el birliği ile bir Kapersky Total Security alalım, viruslerden ve kötülüklerden koruyalım :D

Son düzenleyen: Moderatör:
@TheNightFuRy Çelişir, ikisini aynı kefeye koyamazsın. Kesinlikle de haklılar, haklı da olacaklar. Kimse sizi de zorla burada da tutmuyor. Her inançtan insanlarda burada var. Din ve Bilim çelişir bunu da kafanıza koyun, bilime ayak uyduracağız diye şekilden şekile girmeyin, sadece kendinizi kandırırsınız. Hakikat değişmez.

Recep Baltaş'ın da dini görüşü sizi bağlamaz.

Konu nerelerden yine dine geldi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı