Recep Bey Mesajımı Neden Okumuyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nazım Paşa

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Paşa
Ya Recep Bey niye okumuyorsunuz şu mesajı?

Ya Recep Bey niye okumuyorsunuz şu mesajı?
40 dakika önce açılmış bir konu var ve 13 dakika önce cevap vermişsin, 27 dakika geçmiş aradan.
27 dakika içerisinde geri dönüş sağlamadı diye bu üslup nedir diye sorarlar insana.

Varsa bir bildiğin söylersin, saat 01:45 bilmiyorum farkında mısın. Saati geçtim belki işi var?
Bizim yarı ömrümüz kadar vakti yalnızca bu alanla uğraşarak geçirmiş birisi var karşında, o bizlere bilgi verirken böyle bilmişlik yapıyor mu?

Seni severim ama hoş değil yaptığın, biraz saygı lütfen.

Hala açık olduğu için yazıyorum ve sadece okumasını istiyorum ya şunu. Bilmişlik yapmıyorum ama bir hata varsa düzelttirmeye çalışırım yani, benden daha bilgili tamam ama bu monitörü 10 bit yapmıyor ki. Üslupta da sıkıntı yok bence uyarı için sağ ol ama niye bakmıyorsunuz diye sordum sadece bak lan şuraya falan demedim, evet işi olabilir. Ben sadece uyarma ihtiyacı hissetim bunu okuyanları. Yani Recep Baltaş diye de kayıtsız şartsız her söylediği doğru olmuyor.

Biraz fazla ısrar etmiş olabilirim sadece ama o ısrarın sebebi de tamamen millet yanlış bilgilenmesin diye. Yoksa Recep Baltaş'a bir gıcığım falan yok.

17. maddeki kural diyor ki ; Yanlış bilgilendirme veya hatalı mesaj görürsen "Rapor Et" linkini kullan.
Yanlış bir bilgi olduğuna inanıyorsan, amacın buna engel olmaksa rapor etmen yeterli :)

Bu kişilerin maaşını biz yatırmıyoruz, sitem etmeye hakkımız yok. Bana yapılsa şahsen hoşuma gitmezdi.

Sıkıntı orada ben sitem etmedim ki. Okuyanların bilgilenmesi için öneri yaptım ve bazı açıklamalar yaptım rapor sistemi bu durumda pek yeterli olmazdı yani. Her neyse, eğer rahatsızlık verdiysem özür dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı