Reçetesiz uyku ilacı alınır mı?

Hocam kesin kilo aldırmaz ya da kesin kilo aldırır diyebilir misin bu ilaç için.

Hocam reçetesiz mi o ve yan etkileri neler?

Hocam yazımda belirttiğim gibi birçok ilaç prospektüsünde damarda pıhtı oluşturmaktan kalp krizi riskini arttırmaya kadar çeşitli çeşitli komplikasyonlar var illa sende olacak veya illa sende olmayacak diye bir şey kimse diyemez. Bünyeden bünyeye değişir doktorlar bile bu konuda size net bilgi aktaramaz hocam. Deneyimleyip görmeniz gerekiyor, ve genelde ödem arttırıyorlar düzenli su içimi ve detoksla kilo önüne geçebiliyorsunuz.

Hocam yazımda belirttiğim gibi birçok ilaç prospektüsünde damarda pıhtı oluşturmaktan kalp krizi riskini arttırmaya kadar çeşitli çeşitli komplikasyonlar var illa sende olacak veya illa sende olmayacak diye bir şey kimse diyemez. Bünyeden bünyeye değişir doktorlar bile bu konuda size net bilgi aktaramaz hocam. Deneyimleyip görmeniz gerekiyor, ve genelde ödem arttırıyorlar düzenli su içimi ve detoksla kilo önüne geçebiliyorsunuz.

Hocam uyku yapan antipsikotik ilaçlar yani antidepresan gibi ilaçların hepsi kilo aldırıyor neredeyse ben antidepresan 1 sene kullandım bana 15 kilo aldırdı 1 senede bende kararsız kaldım sırf bu risk yüzünden kullanamayacağım gibi maalesef 😢

İnsan farkında olmadığı dertlerden de uyuyamıyor bazen kardeşim. Deva uyku ilacında değil de bir psikologda da olabilir.

Direkt bilgi vereyim. Kimyasal olanlar hayır ancak bitkisel olanlar evet.

Geri
Yukarı