Reçetesiz uyku ilacı alınır mı?

Last Trials

Centipat
Daha fazla  
Ben geceleri uyuyamıyorum uykusuzluk sorunu var sanki 5 fincan kahve içmişim gibi uyuyamıyorum unisom gibi uyku ilaçları reçetesiz alınır mı?

Alınmaz. İsteseniz de alamıyorsunuz sanırım ben denemiştim çünkü. Daha sonra psikiyatriye gittim yine vermedi doktor saçma şeyler söyleyip göndermişti.

Alınmaz. Bir doktora görünmende fayda var.

Hocam doktor ne yapsın uykusuzluğa ilaç lazım. Emin misin alınmadığından?

Alınmaz. İsteseniz de alamıyorsunuz sanırım ben denemiştim çünkü. Daha sonra psikiyatriye gittim yine vermedi doktor saçma şeyler söyleyip göndermişti.

Yapma ya offf hiçbiri alınmıyor mu?

Alınmaz. Doktora görünün.

Doktor klişe şeyler söyleyip yollacak ilaç da vermeyecek zaten bunu biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapma ya offf hiçbiri alınmıyor mu ya.

Şansını dene istersen bana vermemişti. Geldi diyor işte erken kapatmayı öğretin öyle öyle uyusun gibi şeyler söylemişti tabii o zaman yaşım küçüktü herhalde hatırlamıyorum. Sen dene istersen şansını bu arada gün içinde yorucu işler yapıyor musun?

Uykusuzluğa neden olacak şeyler araştırılmadan hap içmemelisiniz. Şeker, kafein vs. bağımlılıklar ilk akla gelenler.

Öyle bir bağımlılığım yok. Ne alaka?

Şansını dene istersen bana vermemişti. Geldi diyor işte erken kapatmayı öğretin öyle öyle uyusun gibi şeyler söylemişti tabii o zaman yaşım küçüktü herhalde hatırlamıyorum. Sen dene istersen şansını bu arada gün içinde yorucu işler yapıyor musun?

Yorucu iş yapmıyorum benim küçüklükten beri var bu sorun. Hiçbirini vermiyorlar mı yani ne kadar saçma?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı