Reçetesiz uyku ilacı alınır mı?

Yorucu iş yapmıyorum benim küçüklükten beri var bu sorun hiçbirini vermiyorlar mı yani ne kadar saçma.

Doktorun sizi görmesi lazım ona göre verir zaten sağlık sistemi saçma hocam benim gözümde sağlık sistemi azraile bağlı gibi bir şey. Belki verir siz şansınızı deneyin sizi dinlesin ona göre karar verir zaten. Sabah kaçta kalkıyorsun? Okula gidiyor musun? Normalde çünkü erken kalkan birisinin uykusu gelmesi lazım.

Şimdi uyku hapları kullansanız bile yan etkilerini çekeceksiniz bu sefer hocam öyle düşünün. Alışkanlıkta yapar. O yüzden size ciddi bir dr. Lazım bence.

Hocam yan etkisi kilo aldırmadığı sürece sorun değil zaten ufak tefek yan etkileri varmış işki ilacı temin edebilmek en azından bir süre içerim sonra uyku hali olması gerektiği gibi olur ayrıca bağımlılıkta yapmıyormuş duyduğum kadarıyla.

Doktorun sizi görmesi lazım ona göre verir zaten sağlık sistemi saçma hocam benim gözümde sağlık sistemi azraile bağlı gibi bir şey. Belki verir siz şansınızı deneyin sizi dinlesin ona göre karar verir zaten. Sabah kaçta kalkıyorsun? Okula gidiyor musun? Normalde çünkü erken kalkan birisinin uykusu gelmesi lazım.

Sabah 10 da kalkarım okul yok bitti iş te yok henüz ama çok uğraştırıcı bir iş olur doktor işi hem ailenin falan haberi olursa daha sıkıntı olur malum.

Ben geceleri uyuyamıyorum uykusuzluk sorunu var sanki 5 fincan kahve içmişim gibi uyuyamıyorum unisom gibi uyku ilaçları reçetesiz alınır mı?

Aynı sorun bende var sakın uyku ilacı gibi sinir sistemine etki eden bu ilaçları tüketmeyin yoksa kullanmadan bir daha uyuyamazsınız.

Bu tarz ilaçlar önerilmez ondan doktorlar da vermemeye çalışıyorlar.

Hangi ilaç veriliyor ki zaten hepsi reçeteli işe yarayan çoğu ilaç.

Bu tarz ilaçlar önerilmez ondan doktorlar da vermemeye çalışıyorlar.

Aynı sorun bende var sakın uyku ilacı gibi sinir sistemine etki eden bu ilaçları tüketmeyin yoksa kullanmadan bir daha uyuyamazsınız.

Sanmam öyle olacağını.

Sanmam öyle olacağını.

Hocam uyku ilaçlarını asla tavsiye etmem dediğim de okuduğum kadar bilgi var yanlış varsa düzeltirler arkadaşlar bu arada aynı kişiye aynı yanıtı 2 defa attınız.

Sanmam öyle olacağını.
Ya biraz derin konu. Sadece asla önermem bu tarz ilaçları. Zararlı diyelim.

Doktora gözükmeden kendinizi tedavi etmeye çalışmayın sadece.

Hocam uyku ilaçlarını asla tavsiye etmem dediğim de okuduğum kadar bilgi var yanlış varsa düzeltirler arkadaşlar bu arada aynı kişiye aynı yanıtı 2 defa attınız.

Pardon yanlışlıkla oldu ama uyku ilacı içtikten sonra bir daha uyku ilacı almadan uyunulmadığını ilk defa duydum bende çok araştırdım.

Ya biraz derin konu. Sadece asla önermem bu tarz ilaçları. Zararlı diyelim.

Doktora gözükmeden kendinizi tedavi etmeye çalışmayın sadece.

Doktora görününce bir şey olmuyor hocam uykusuzluğun tek çözümü ilaçla olsa gerek doktorun yapabileceği bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı