Reckol ve Deha Tuzcu Neden Tutuklanmıyor?

Şu an Türkiye devleti haberdar olsa Yakalanma kararı ile tutuklanabilir değil mi ?
Fetö orada kendine harem kurmuş. Yakalayamıyorlar. Mit özel operasyon yaparsa 2 gün yürütemez hale getirir ama senin gizli servisin orada gizli operasyon yönetirse o ülkeyle olan ilişkiler gerilir. Ülke zaten yangın yeri bakanların bile adı uyuşturucu trafiğiyle, kara parayla anılır olmuş. Sallamıyorlardır o yüzden. Bu arada ben de suçlu olduğuna inanıyorum o para kazanılacak para değil bir de masum olsa neden kaçıp gitsin ki? Siyasi dava olsa neyse de bu hırsızlıktan suçsuz adamı içeri atmazlar bırak suçsuzu suçluyu bile zor atıyorlar.

Adam daha kodlama bilmiyor CC'den bahsediyor. Öyle birşey yapsaydı zaten INTERPOL tutuklardı çünkü yeterince kanıt ve şikayet var. Bir kere kart çalma dışında suç işlemişti ama salındı. Sadece rap kariyerini boostlamak için bunları söylediğini düşünüyorum.

FETÖ terörist örgütü ve çok güçlü kişiler ile bağları var. Bir suç grubundan çok farklı.

Deha zaten Baba'dan zengin biri, uzun süredir yurt dışı ile bağlantılı biri, sıkıntı olsa orada hallederlerdi.

Geri
Yukarı