Deha Tuzcu neden seviliyor?

DC sunucusunu o falan kurmadı, yaptıklarını gayet iyi biliyorum. Yaptığı saygısızlıkları falan. Depremzedelerle dalga geçmedi, "kurduğu" Discord sunucusu dalga geçti. Her insan hata yapar, saygısızlık yapar. Yapsa da yapmasa da benim gönlümün sultanı. Deha Tuzcu bir markadır.
depositphotos_310038908-stock-illustration-nerd-face-emoji-clever-emoticon.jpg

DC sunucusunu o falan kurmadı, yaptıklarını gayet iyi biliyorum. Yaptığı saygısızlıkları falan. Depremzedelerle dalga geçmedi, "kurduğu" Discord sunucusu dalga geçti. Her insan hata yapar, saygısızlık yapar. Yapsa da yapmasa da benim gönlümün sultanı. Deha Tuzcu bir markadır.

Herkes oradan buradan duyduğu şeyleri sallamış ortaya, gerçeğe inanmak istemiyorlar.

Şaka mısın aga sen adamın DC sunucusundan haberin yok herhalde tabii ki de şarkısına bakıpta söylemedim.
Vergi kaçakcısı ünlüleri sevdiğimi kim söyledi konuyu değiştirmeyin.
DC sunucusunun adını veremiyorum ama ufak bir araştırma ile ne yaptıklarını bulursun zaten.
İş sadece CC kalmıyor deprem olduğu zamanlarda yaptıkları, sanal zorbalamalar bunlar ufak tefek şakalarda değiller.
Dostum sana açıklıyım 2022 yılının ortalarına doğru deha atatla bağlantısını tamamen kesti, 2022nin başlarında da azaltmıştı. Sonrasında kurulan atatv44 ve faaliyetleri tamamen phiec babapro ve arkadaşlarının yaptıklarıydı. Ki deha phieci sevmezdi sürekli birbirlerinin sunucularını patlatıyorlardı. Zaten depremzedelerle dalga geçen kişi phiec. Dehanın 2020-21 atatında genel yaptıkları insanları doxxlamak ve doxxları ile tehdit etmek, omegle açmak. Bunlar haricinde zaten babası çok zengin dehanın, cc ile aldıklarını değil baba parasını discordda paylaşıyordu atattakilerde çok zengin ve mafya diye tapıyodu ona, tabii bi de atatta yükselmek için. Kısacası sanal mafyalık çok ünlü değilken deha sanal mafyalık yapıp şarkılar çıkarırdı böylece ünlenmeye çalışırdı. Asıl ccyi pandemi zamanı dehanın kankileri yapıyordu coğu da patlayıp bıraktı zaten. Dehanın tek olayı sanal mafyalık yaygın değilken kankileriyle sanal mafyalık yapması diyebiliriz. Sandığın gibi yüksek derece criminal değil yani.

Geri
Yukarı