Recovery Atmadan Root Olur mu?

octaviavrs

Hectopat
Daha fazla  
Benim cihazım Note Edge. Size bir kaç soru sormak istiyorum.

Yeni Recovery atmadan Root atılabilir mi? Ayrıca Recovery'i daha sonradan kaldırabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk rootu atarsın. Daha sonra Custom Recovery kurarsın. Root olmadan yeni bir Recovery atamazsın zaten. Attığın Recovery'i orjinal Stock ROM'ü yüklersen kaldırabilirsin.
Kısacası root için yeni bir Recovery'e ihtiyacın yok. Orjinal Recovery'li haline de atabilirsin cihazın.

Ben bir türlü cihazıma recovery atamadım. Xda sitesin'den N915f olanı indirdim ama odin dosyayı görmedi. Youtube'de bir videoya rasladım ve o videoki dosya'yı denedim, odin gördü ama fail yazdı. Bana yardımcı olurmusunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

[29/03/17][twrp recovery][v3.1.0]

Kendi SuperSU uygulaması değil, kendi ROOT uygulaması olan KingRoot'u kuruyor ve bunun kurulması da zorunludur. Yanlış bilgilendirme yapmayın.
Zorunlu değil, asıl siz yanlış bilgilendirme yapmayın. Her önüne gelen uygulama root izni kullanmasın, kullanıcı izin verdiği durumlarda da kaydı tutulsun diye yapıldı SuperSU.

Geri
Yukarı