Recovery Atmadan Root Olur mu?

Siz hangi cihazı kullanıyorsunuz? recovery üzerinden supersu yükleme dosyasını yükleyin. Sonra uygulamalardan uygulamayı devre dışı bırakın root gerektiren bir uygulamaya bakın bakalım nasıl root erişimini algılıyor. Burda bir şey konuşuyorsam bir bildiğim bir şey var.
Ben denediğim için söylüyorum. Burada bir şey biliyoruz da konuşuyoruz. Bu arada arayüzüm "Touchwiz" değil ve hiçbir zaman da olmayacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben cihazıma root atamadım. Yardımcı olurmusunuz? Telefonun driver flan hepsi kurulu. Sürümüm 6.0.1 note edge. Bulduğum root dosyaları lolipop için bu 6.0.1 için root dosyası bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Normalde biz root yapınca izinlere erişmiş oluyoruz. Bu izinleri yöneten uygulamalar farklı olabiliyor. En meşhuru ChainFire'nin geliştirdiği SuperSU. Baya meşhur olmasından dolayı artık root iznine de SuperSU vb denmeye başlandı. Mesela ben bir uygulama yazarak çeşitli rootlu uygulamaları engelleyebilirim. KingRoot uygulaması root yetkisini üzerine alıyor. Bu yüzden izinleri vb KingRoot üzerinden veriyorsunuz.

Kingroot kullanmayın, kendi SuperSU uygulamasını falan da kuruyor.

Kursun ne olacak ki, benim bildiğim sadece purify kuruyor ve o da arka plan uygulamalarını kapatmak için hazırlanmış normal bir batarya hızlandırma uygulaması.
O değil de benim sürümüm 4.4.4 ama kingroot 18 realist received diye bir hata veriyor. Sorun ne.

Yeni konular

Geri
Yukarı