Recovery Atmadan Root Olur mu?

Zorunlu değil, asıl siz yanlış bilgilendirme yapmayın. Her önüne gelen uygulama root izni kullanmasın, kullanıcı izin verdiği durumlarda da kaydı tutulsun diye yapıldı SuperSU.
ROOT uygulaması olmadan nasıl kök dizinine erişeceksiniz acaba çok merak ettim.

@Pesimistadam O zaman yapıp videosunu çekip atar mısın? Cidden merak ettim bugüne kadar 56 cihazı rootladım ancak senin dediğin gibi bir şey ile karşılaşmadım. ROOT erişimli bir uygulamaya girdiğin zaman ROOT izni ister ve bunu da SU uygulaması karşılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Pesimistadam O zaman yapıp videosunu çekip atar mısın? Cidden merak ettim bugüne kadar 56 cihazı rootladım ancak senin dediğin gibi bir şey ile karşılaşmadım. ROOT erişimli bir uygulamaya girdiğin zaman ROOT izni ister ve bunu da SU uygulaması karşılar.
SU uygulaması değilde SU dosyaları olduğu zaman olabiliyor. Uygulamanın olması zorunlu değil dosyalar olsun yeter.

Evet. Diğer touchwiz gibi romlarda da uygulama olmadan uygulamalar root erişimi alır.

Neyini anlamıyorsunuz anlamıyorum ki. LineageOS'a özgü olarak ROOT erişimi için ayrıyetten bir uygulama istemez ancak diğer işletim sistemleri uygulamaya ihtiyaç duyar.
Ayrıca diğer deyip "Touchwiz" demeniz sizin burada bilgisiz olduğunu açığa çıkarıyor. Unutmayalım ki piyasada sadece Samsung telefon yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyini anlamıyorsunuz anlamıyorum ki. LineageOS'a özgü olarak ROOT erişimi için ayrıyetten bir uygulama istemez ancak diğer işletim sistemleri uygulamaya ihtiyaç duyar.
Ayrıca diğer deyip "Touchwiz" demeniz sizin burada bilgisiz olduğunu açığa çıkarıyor. Unutmayalım ki piyasada sadece Samsung telefon yok.
Siz hangi cihazı kullanıyorsunuz? recovery üzerinden supersu yükleme dosyasını yükleyin. Sonra uygulamalardan uygulamayı devre dışı bırakın root gerektiren bir uygulamaya bakın bakalım nasıl root erişimini algılıyor. Burda bir şey konuşuyorsam bir bildiğim bir şey var.

Geri
Yukarı