$recycle.bin virüsü nasıl silinir?

fouur

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu virüsten nasıl kurtulacağız o kadar form sitesi gezdim. Hiç bir çözüm bulamadım. Dosyaları kurtarmak mümkün mü ? Hiç olmazsa dosyalarımla beraber kökten temizlemek mümkün mü ?
@Recep Baltaş 'tan yardım bekliyorum..

Büyük ihtimal klasör seçeneklerinden gizli klasörleri göster seçeneklerine tik atmışsın artı korunan sistem dosyalarını gizle tikini de kaldırmışsın.

Virüs olduğunu sana söyleyen kim?
Virüs değilde ne peki ? 500 GB HDD dolu gözüküyor ama dosyaları boş kısayol atıyor her klasörü yeni pencerede açıyor.

Büyük ihtimal klasör seçeneklerinden gizli klasörleri göster seçeneklerine tik atmışsın artı korunan sistem dosyalarını gizle tikini de kaldırmışsın.
Dediğinin olmadığını tahmin ediyordum ama yine de denedim dediğinden değilmiş.

rcy.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs değilde ne peki ? 500 GB HDD dolu gözüküyor ama dosyaları boş kısayol atıyor her klasörü yeni pencerede açıyor..
Sana söyleyen kim diyorum sen ne o zaman diyorsun. Bilgi paylaşmadan ne olduğunu sorduğunun farkında olun. Ekran görüntüsünde paylaştıkların virüs. Malwarebyte ile kolayca silinecektir. Silinmez ise İmzamdan sistem tarama 1 ve 2 sonuçlarını paylaşın.

Sana söyleyen kim diyorum sen ne o zaman diyorsun. Bilgi paylaşmadan ne olduğunu sorduğunun farkında olun. Ekran görüntüsünde paylaştıkların virüs. Malwarebyte ile kolayca silinecektir. Silinmez ise İmzamdan sistem tarama 1 ve 2 sonuçlarını paylaşın.
Dediğiniz şekilde uyguladım sildi de ancak yeniden başlamadan sonra yine aynı dosyalar mevcut oluyor. Sanırım kök klasörde çoğaltıyor kendini... Olmadığı taktirde ne yapmam gerektiği anlamadım. İmza derken ne yapmalıyım ?

Hayır hocam C'yi de D'yi de komple tarama yaptım :sıkıldım: Ama nasıl bir virüsmüş anlamadım. Tekrar tekrar geri geliyor.
Dediğinizi yaptıysanız Taradıktan sonra bellek hafıza kartı taktı isen bundan da bulaşır. Sen istediklerimi paylaş.

Geri
Yukarı