Red Alert 3 0x000007b Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

CanBey24

Hectopat
Daha fazla  

Merhabalar, daha önceden torrent ile indirip oynamıştım bu oyunu. Sonra format attım C'ye sadece, oyun ise D'ye kuruluydu. Tekrardan kurmaya çalıştım fakat 0xc00007b hatası aldım. Şimdi ise Steam'den aldım oyunu, yine aynı hata. Logları paylaştım, yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Önce C diskine/bölümüne format attınız, sonra korsan ve D'ye kurulu olan oyunda 0xc000007b hatası almaya başladınız. Bundan sonra oyunu Steam'den indirip D diskine kurdunuz ama açılmadı. Yani hem şu an aldığınız hata 0xc000007b değil hem de korsan oyun hala sistemde. Doğru mu anladım?

Red Alert'e ait kurulu olan (korsan olur, orijinal olur) bütün oyunları kaldırın. Sanırım yaptığınız format işlemi yüzünden oyun, kurulumunda gerekli DLL dosyalarını C diskine kuramadı. Öyleyse şu an aldığınız hataya bu sebep olabilir. Bu silmeleri yapın, sonra oyunu Steam'den tekrardan yükleyin.

Önce C diskine/bölümüne format attınız, sonra korsan ve D'ye kurulu olan oyunda 0xc000007b hatası almaya başladınız. Bundan sonra oyunu Steam'den indirip D diskine kurdunuz ama açılmadı. Yani hem şu an aldığınız hata 0xc000007b değil hem de korsan oyun hala sistemde. Doğru mu anladım?

Red Alert'e ait kurulu olan (korsan olur, orijinal olur) bütün oyunları kaldırın. Sanırım yaptığınız format işlemi yüzünden oyun, kurulumunda gerekli DLL dosyalarını C diskine kuramadı. Öyleyse şu an aldığınız hataya bu sebep olabilir. Bu silmeleri yapın, sonra oyunu Steam'den tekrardan yükleyin.

Hocam oyunu ilk torrente yükledim D'ye yani hiçbir sorun olmadı oynadım oyunu sonra C'ye format atmaya karar verdim attıktan sonra oyunu denedim bu hatayı aldım 0xc000007b o zaman çözemedim hatayı oyunu saldım şimdi de Steam'den aldım oyunu yükledim ve yine aynı hata ile karşılaştım format ile kesin çözülürde formatsız düzeltebilir miyim onu halletmeye çalışıyorum.

Formatsız bir çözüm önerisi olarak bunları deneyebilirsiniz.

Bunlar da çözüm olmazsa korsan olan oyunda hala 0xc000007b hatası alıyorsanız o oyun için rapor alıp paylaşabilirsiniz.

Bu eski bir rapor ve orijinal olan oyuna ait. Korsan olanın raporunu istemiştim, zira 0xc7b hatasını onda alıyorsunuz. İlk dediklerimi yaptınız mı?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı