Red Alert 4 Çıkar Mı ?

Red Alert 4 Çıkar Mı ?

• Evet

Oy: 6 21,4%
  • Hayır

Oy: 22 78,6%

• Oy verenlerin toplamı
    28

AnTİ_DoTE

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Belki bu aramızda bu oyunu bilenler, çok severek oynayanlar ve hatta küçüklüğünü benim gibi bu oyunla (Red Alert) ile geçirenler vardır. Benim bu oyunla tanışman red alert 2 ile başladı ve 2009 yılında bu serinin 3. oyunu olan red alert 3 çıktı. Aradan 7 yıl geçti fakat 4. oyun çıkmadı. Sizce yakın bir zamanda ya da ne zaman olursa artık, Red Alert 4 çıkar mı ?

Geçen yıl da bu muhabbetler vardı çıkar mı çıkmaz mı çıkıyormuş dedikoduları falan.. Ben sanmıyorum çıkacağını, yani aynı yapıda çıkmaz, 2 ve 3'ten çok farklı bir yapıda çıkar bence çıkarsa..

Serinin 3. oyununda o kadar soğudum ki çıkarmasalar da olur benim için. Hemde EA'ın çok çok büyük işleri var sims gibi, anlarsınız artık.

EA ve Red Alert 4? Git bi yüzünü yıka istersen. :dikkatli: Mobil platformda para sömürmeye oldukça uygun olarak görülüyor artık RTS'ler, çıkacağını düşünmüyorum ancak inşallah haksız çıkarım.

Red alert 3 serinin yuz karasiydi. Red alert 4 ciksa bile 2 gibi guzel olacagini sanmiyorum. Age of empires 4 cikacak yakinda onu merakla bekliyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı