Red Dead Online oynamak için para vermek gerekiyor mu?

Doruk0101

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Red Dead Online bağımsız olarak satılmadan önce almıştım şimdi Online oynamak için para vermem gerekiyor mu?

Öncelikle merhaba,
Korsan dediğimiz oyun türü yani paralı oyunu beleş oynamayı herkes bende dahil yapmışızdır korsan oyun türünü önermiyorum fakat para veremeyecekseniz korsan oynayın sonra oyunu satın alın bence.Sorunuza gelecek olursak hayır satın almadan oynayamazsınız.

Öncelikle merhaba,
Korsan dediğimiz oyun türü yani paralı oyunu beleş oynamayı herkes bende dahil yapmışızdır korsan oyun türünü önermiyorum fakat para veremeyecekseniz korsan oynayın sonra oyunu satın alın bence.Sorunuza gelecek olursak hayır satın almadan oynayamazsınız.
Merhaba, ben red dead online bağımsız olarak satılmadan önce playstationuma rdr2 almıştım, sormak istediğim rdr2 yi online oynamak için red dead onlineyi almalı mıyım?

Merhaba, ben red dead online bağımsız olarak satılmadan önce playstationuma rdr2 almıştım, sormak istediğim rdr2 yi online oynamak için red dead onlineyi almalı mıyım?

Hayır RDR2 tam oyun icerisinde online var zaten. PS ve Xbox üzerinden online oynamak icin Xbox Live ve PS Plus aboneliginiz olması dısında bi ödeme yapmayacaksınız.

Geri
Yukarı