Red Dead Redemption 1 Remastered/Remake tüm kanıtlar ve haberler

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Biliyorsunuz uzunca bir süredir etrafta RDR1 yeniden geliştiriliyor iddiaları var. Ben ise bu iddiaların sunduğu tüm kanıtları sizler için derledim.

Güney Kore derecelendirme sistemi:

1691172762427.png

2023 Haziran ayında Güney Kore derecelendirme sistemine Red Dead Redemption adında bir oyun eklendi. Ve alttaki yazan nv Güney Kore derecelendirme sistemine göre yeni nesil konsollar demek. Üstelik RDR1 halihazırda derecelendirme sisteminde bulunuyordu.

Rockstar Games orijinal sitesi:
1691172955084.png

Yakın zamanlarda Rockstar Games firmasının orijinal sitesinde RDR1 oyununun logosu değiştirildi. Halihazırda RDR yazan logonun üstüne Rockstar Games presents yazısı eklendi ki bu yeni Rockstar oyunlarında var.
Red Dead Redemption 1 başarımları:

1691173050501.png

Rockstar aniden RDR1 başarımlarını 144p görüntü kalitesinden HD kalitesine çekti. Üstelik bunu daha önce GTA Definitive Edition çıkmadan yapmışlardı.

PS Plus ve now:
oyunu PS5 sisteminiz üzerinden eskiden stream ederek oynayabiliyordunuz. Fakat 2022 yılında RDR1 ansızın sistemden kaldırıldı.
1691173270975.png

vuruş hissiyatı ve oyun motoru:
az önce size bir tane görsel vermiştim Güney Kore derecelendirme sisteminden orada kafa kol uzullarının kopması gibi bir ibare mevcut ve RDR1'de böyle bir durum yok RDR2'de var. E o zaman bu oyun RDR2 oyun motorunu kullanacak demektir.

1691173486172.png

Almanya derecelendirme sistemi [gerçek olmayabilir]:

1691173617317.png

Oyun söylentilere göre Almanya'da da listelenmiş.
Kaynaklar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha fazla yazacaktım yanlışlıkla enter tuşuna bastığım için erkenden yayınlandı konu. Yeni güncellemeler olursa buradan haberdar ederim. Sizin fark ettiğiniz detaylar hangisi.

Ben uzun zamandır RPCS3'ten oynamayı planlıyordum ama 12 FPS alıyordum. Sistemimi yeniledim şimdi RPCS3'ten oynayacağım.

Ben uzun zamandır RPCS3'ten oynamayı planlıyordum ama 12 FPS alıyordum. Sistemimi yeniledim şimdi RPCS3'ten oynayacağım.

1- o 12 FPS sizinle ilgili değil RPCS3 RDR1 oyununu çalıştırabilecek düzeyde iyi bir başlatıcı değil. Xenia kullanmanızı öneririm.

2-oyunu oynamanızı şimdi önermem 2023 yılı içerisinde çıkması söyleniyor. Eğer doğruysa onu oynamanızı tavsiye ederim zaten RPCS3'ten 30FPS alıyorsanız yeni versiyonda rahat 60 alırsınız.

1- o 12 FPS sizinle ilgili değil RPCS3 RDR1 oyununu çalıştırabilecek düzeyde iyi bir başlatıcı değil. Xenia kullanmanızı öneririm.

2-oyunu oynamanızı şimdi önermem 2023 yılı içerisinde çıkması söyleniyor. Eğer doğruysa onu oynamanızı tavsiye ederim zaten RPCS3'ten 30FPS alıyorsanız yeni versiyonda rahat 60 alırsınız.
Bu sadece RDR ile mi alakalı? RPCS3’te oynanan oyunlardan Xenia üzerinden daha fazla FPS alabilir miyim ki hiç aklıma gelmemişti bu kullanmışsınız galiba bir aydınlatabilir misiniz?

Bu sadece RDR ile mi alakalı? RPCS3'te oynanan oyunlardan xenia üzerinden daha fazla FPS alabilir miyim ki hiç aklıma gelmemişti bu kullanmışsınız galiba bir aydınlatabilir misiniz?

Çoğunlukla xenia daha stabil çünkü RPCS3 PS3 oyunlarını çalıştırıyor ve PS3'te cell adında bayağı zor bir mimariye sahip. Xbox 360 ise düz konsol.

Yeni ve nefis güncellemeler:
Red Dead Redemption 1 Remastered kod adı belli oldu. (RDR1rsp yani muhtemelen RDR1 rockstars presents version)
Oyunun Almanya listelenmesinin gerçek olmadığı ortaya çıktı.

Bu sadece RDR ile mi alakalı? RPCS3'te oynanan oyunlardan xenia üzerinden daha fazla FPS alabilir miyim ki hiç aklıma gelmemişti bu kullanmışsınız galiba bir aydınlatabilir misiniz?

Artı olarak az önce xenia üzerinden RDR1 oyununa başladım. Sağ olsun @Elio Talvinen onun konusundan yardım aldım. Oyunda 1050 Ti ekran kartıma ve hiç patch yapmamama rağmen 30FPS alıyorum sabit. RPCS3'te ise 6-10FPS alacağımı düşünüyorum testlere bakılırsa.

Son düzenleme:
Bu oyunun 70 dolar olduğunu varsayarsak ki yeni çıkan AAA oyunlar genellikle 70 dolardan çıkıyor. Muhtemelen 1800 TL civarında bir fiyatı olur.

Bunu 70 dolar değil 60 dolardan ve yerel fiyatlandırma ile satacaklarını düşünüyorum. Sonuç olarak bir Remastered ve 1800 olursa kesinlikle değmez. 1900₺ fiyatına bir Xbox 360 alıp yanına RDR1 ve bir sürü oyunu oynayabilirsiniz. Hatta daha ucuza bile alabilirsiniz 2.elde

Yeni konular

Geri
Yukarı