Çözüldü Red Dead Redemption 2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

EgeBerk Erezer

Centipat
RAM
16 gb goodram
Ekran kartı
amd radeon rx 6600
Anakart
asus prime b450m-k ii
İşlemci
ryzen 5 5600
2-3 gün önce Steam de bir bug oluştu kütüphane kayması yani kütüphanem aşağı kayıyordu ve boş bir gri ekran vardı ben de masaüstünden ve dosyalardan RDR2'ye girmeye çalıştım ancak hiçbir şey olmadı sadece Steam profilim yeşil yanıp 2 saniye sonra mavi yandı. İnternetten çözümlerine baktım dosyaları doğrulamak olsun baştan silip yüklemek olsun Launcher'ı da baştan silip yükledim ve yönetici olarak da çalıştırdım hatta Rockstar Games'in müşteri hizmetleri ile de konuştum ancak bir fayda olmadı aksine onun yüzünden Process Monitor'den hata raporu da ayarlayamıyorum. Ne yapabilirim? Format atmayı düşünüyorum.

Çözüm
Oyunu Steam üzerinden mi başlatıyorsun yoksa masaüstü kısayolundan mı?

Maalesef oradan hata raporu gelmiyor.

Bunu deneyeceğim, sağ olun.

Arkadaşlar. Bu yöntem ile uğraşmanıza gerek yok yeni bir olay buldum ve düzeldi. Beni Rockstar Launcher'a atıyordu Steam'den çalıştırdığım zaman ve play on Steam butonuna tıkladığımda açılmıyordu oyun. Oyunun dosya konumuna gidin ve playrdr2 ve RDR2 exelerine sağ tıklayıp özellikler kısmında uyumluluk kısmına gidin. Ardından aşağıda "bu programı yönetici olarak çalıştır" kutucuklarındaki tiki kaldırın.
Arkadaşlar. Bu yöntem ile uğraşmanıza gerek yok yeni bir olay buldum ve düzeldi. Beni Rockstar launchera atıyordu Steam'den çalıştırdığım zaman ve play on Steam butonuna tıkladığımda açılmıyordu oyun. Oyunun dosya konumuna gidin ve playrdr2 ve RDR2 exelerine sağ tıklayıp özellikler kısmında uyumluluk kısmına gidin. Ardından aşağıda "bu programı yönetici olarak çalıştır" kutucuklarındaki tiki kaldırın.

Arkadaşlar. Bu yöntem ile uğraşmanıza gerek yok yeni bir olay buldum ve düzeldi. Beni Rockstar launchera atıyordu Steam'den çalıştırdığım zaman ve play on Steam butonuna tıkladığımda açılmıyordu oyun. Oyunun dosya konumuna gidin ve playrdr2 ve RDR2 exelerine sağ tıklayıp özellikler kısmında uyumluluk kısmına gidin. Ardından aşağıda "bu programı yönetici olarak çalıştır" kutucuklarındaki tiki kaldırın.

Çok teşekkür ederim resmen hayatımı kurtarmış kadar oldun, dediğini yaptım ve çalıştı ne kadar teşekkür etsem az. Sana olan saygım ve sevgim sonsuz!

Geri
Yukarı