Red Dead Redemption 2 alınır mı?

Merhabalar, RDR 2'yi çıktığından beri oynamayı çok istiyordum fakat fiyatından dolayı alamıyordum. Steam bakiyemde 90 TL mevcut ve üstüne para biriktirip almayı düşünüyorum. Birkaç sorum olacak. Sizce oyun fiyatı bir dahaki indirimlerde 239 TL'den aşağıya düşebilir mi? Oyunun şu anki optimizasyonu nasıl? 240 TL verdiğime değer mi? Ve son olarak GTX 1050 Ti ile oynayacağım, çok fazla kasar mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun zevki kişiye göre değişir ben alıcam kesinlikle internette 50 tl gibi fiyata satılıyor ordan olmayı dusunuyorum. Kasma konusunda bi youtube dan bak istersen benchmark testlerine

Oyun güzel. Alınabilir. Fiyatı konusunda kesin bir şey diyemem. 1050 Ti ile orta ayarlarda oynayabilirsiniz.

Oyun zevki kişiye göre değişir ben alıcam kesinlikle internette 50 tl gibi fiyata satılıyor ordan olmayı dusunuyorum. Kasma konusunda bi youtube dan bak istersen benchmark testlerine
Güvenilirliğini araştırmadan almanızı tavsiye etmem.

Merhabalar, RDR 2'yi çıktığından beri oynamayı çok istiyordum fakat fiyatından dolayı alamıyordum. Steam bakiyemde 90 TL mevcut ve üstüne para biriktirip almayı düşünüyorum. Birkaç sorum olacak. Sizce oyun fiyatı bir dahaki indirimlerde 239 TL'den aşağıya düşebilir mi? Oyunun şu anki optimizasyonu nasıl? 240 TL verdiğime değer mi? Ve son olarak GTX 1050 Ti ile oynayacağım, çok fazla kasar mı? Şimdiden teşekkürler.
Yer yüzünde 240 TL'yi hak eden bir oyun varsa oda kesinlikle RDR2'dir bence. Sisteminizle çekilmiş test videosu varsa izleyip oradan daha net bir bilgi edinebilirsiniz.

Ben o tarz şeyleri tavsiye etmiyorum.Hesap çalıntı olabiliyor, şifresi değiştirebiliyor.Ben direkt olarak kendimi güvence altına alarak Steam'den alma taraftarıyım.

RDR 2, PC oyunlarını seviyorum diyen herkesin alması gereken bir oyun. Bu tür oyunlar her gün karşımıza çıkmıyor. Çıktığı zaman da değerini bilmek lazım.

Sisteminiz kasar mı bilmiyorum. İndirim konusunda da bir şey diyemem. Tek diyebileceğim kesinlikle oynanması gerektiği olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı