Red Dead Redemption 2 alınır mı?

Öyle. Ama çok inmez. GTA 5 de hep aynı indirime giriyor.
Aslında gitmiyor.
Son birkaç senedir çok dalgalı indirimler yapıyor. %60 ila %65 arası değişiyor sürekli.
Mesela ben Steam'de ₺59'ye almıştım. ₺75, ₺65, ₺80 olduğu zamanları da gördüm. Genelde ₺89 tabi.

Rockstar'dan aynı seride yeni bir oyun çıkmadığı sürece hiçbir oyunundan %90 indirim beklemeyin zaten. 7 yaşındaki oyunu bile %65'ten yukarı indirim görmedi. Gerçi onlar da haklı, ölü oyun değil sonuçta. RDR 2 de aynı kaderi paylaşır tahminimce.

Doların yüksek olmasından dolayı artık kolay kolay TL bazında doğru düzgün indirim olmaz. Ben bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Zira 59 liraya kadar düşmüş bir oyun, 89 liraya çıkmaz. Ubisoft, EA kurları güncelledi zaten. 10 senelik oyunlar 7 lirayken, şimdi 32 liradan satılıyor indirimlerde.

Doların yüksek olmasından dolayı artık kolay kolay TL bazında doğru düzgün indirim olmaz. Ben bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Zira 59 liraya kadar düşmüş bir oyun, 89 liraya çıkmaz. Ubisoft, EA kurları güncelledi zaten. 10 senelik oyunlar 7 lirayken, şimdi 32 liradan satılıyor indirimlerde.
Rockstar oyunu fiyatında güncelleme yapmadı. Dalgalanmasının sebebi kendilerinin indirim oranını farklı yapması.
%60 ila %65 arası değişiyor sürekli.

Oyun fiyatı neyse indirim o kadar olur. Yüzde üzerinden hesaplanıyor sonuçta, dolarla değil.

Düşeceğini sanmıyorum. İndirimlerde bende 230 TL'ye almıştım. Kesinlikle pişman olmazsın oyun resmen bir film gibi kendine çok bağlıyor sona yaklaşmaya başladıkça gerçekten duygulanıyorsun, sinirleniyorsun, kızıyorsun bitmesin diyorsun ama bitiyor :) med ayarlarda 50-60 FPS alacağını umuyorum. Ben Ryzen 3 1200 AF GTX1650 sistemde med birkaç ayar High'damin 37 Max 60FPS'lerde oynuyorum. Kendi çapımda küçük bir inceleme yaptım buradan bakabilirsin.

Geri
Yukarı