Red Dead Redemption 2 şimdi alınır mı?

DenizBKC

Decapat
Yer
Adana/Suriye
Daha fazla  
Oyunun %67 indirime girdiğini gördüm ve bu sanırım oyunun yaşadığı en büyük indirim.Sizce şimdi almalı mıyım yoksa kış indirimlerini (gelecek ay) mi beklemeliyim?Tekrar indirime girmeyebilir veya daha düşük oranla girebilir diye almamaktan çekiniyorum.
1669644468916.png

Oyunun %67 indirime girdiğini gördüm ve bu sanırım oyunun yaşadığı en büyük indirim.Sizce şimdi almalı mıyım yoksa kış indirimlerini (gelecek ay) mi beklemeliyim?Tekrar indirime girmeyebilir veya daha düşük oranla girebilir diye almamaktan çekiniyorum.
Eki Görüntüle 1587236
Bence alın belkide kışa kadar kur güncellemesi gelir.

Eki Görüntüle 1587236
Paran varsa al.

Ben Epic Games'in kupon dağıttığı dönemlerde 50 TL verip almıştım ama bir daha olmaz herhalde. Son indirimlerde hiç kupon vermiyor artık.

Eki Görüntüle 1587236
Cidden indirime girmiş bir ürün görünce alıyorum ben. Çünkü şimdi olmasa 2-3 ay sonra eski fiyatının da misliyle üstüne çıkıyor. O yüzden al geç derim

Bundan fazla düşmez son kur güncellemesinden sonra fiyat artar da bazıları son indirimler falan diyordu. Oyuna gelecek olursak bence rdr den iyi tek oyun gowdur..

Yeni konular

Geri
Yukarı