Red Dead Redemption 2 alınır mı?

569801

Hectopat
Makaleler
4
Şimdi arkadaşlar bu oyunun ne denli övüldüğünü ve ne denli büyük bir yapım olduğunun farkındayım lakin ben hikayeli oyun sevmem. Sıkılırım. Daha çok basit simülasyon oyunları, hayatta kalma, bağımsız küçük yapımlardan hoşlanırım. Bu şartları değerlendirirsek 460 TL'ye alınır mı bu oyun? Sever miyim sizce?

Ayrıca sistemim kaldırır mı?

16 GB RAM
3060 RTX LAPTOP GPU
Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz 2.59 GHz

Bilgilerden anlaşıldığı üzere Laptop kullanıyorum ve ısınma gibi lanet bir sorunum var. MSI GF65 Thin 10UE kullanıyorum, kasa almadığım için kafama vuruyorum ama artık çok geç. Her neyse şimdiden teşekkürler.

Paranız var ise alın. Bi 15 saat civarı oynayın, gerisi akacaktır. Seveceğinizi düşünüyorum. Bir daha bu fiyatlara ineceğini sanmıyorum.

3060 kaldırmaz. 4070 lazım en az.
3060 kaldırmaz mı :D Güldürmeyin hocam.
Şimdi arkadaşlar bu oyunun ne denli övüldüğünü ve ne denli büyük bir yapım olduğunun farkındayım lakin ben hikayeli oyun sevmem. Sıkılırım. Daha çok basit simülasyon oyunları, hayatta kalma, bağımsız küçük yapımlardan hoşlanırım. Bu şartları değerlendirirsek 460 TL'ye alınır mı bu oyun? Sever miyim sizce?

Ayrıca sistemim kaldırır mı?

16 GB RAM
3060 RTX LAPTOP GPU
Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz 2.59 GHz

Bilgilerden anlaşıldığı üzere Laptop kullanıyorum ve ısınma gibi lanet bir sorunum var. MSI GF65 Thin 10UE kullanıyorum, kasa almadığım için kafama vuruyorum ama artık çok geç. Her neyse şimdiden teşekkürler.
Sisteminiz gayet de kaldırır oyunu, söylediklerinize göre almamanız daha iyi olur ancak RDR 2 ağır ve uzun oyunlar için size iyi bir başlangıç da olabilir.

Eğer kütüphane takıntınız yoksa paylaşımlı hesap alın 5-10 TL'ye illada güzel bir oyun istiyorsan Rust oyununa bir bak istersen ama sistemini zorlayabilir.

3060 kaldırmaz. 4070 lazım en az.
GTX 1660 Super sahibi arkadaşım nasıl oynadı acaba ya? Arkadaşım dalga mı geçiyorsun anlamadım.

@569801, sisteminiz rahatça kaldırır hocam, hiçbir problem yok. Ayrıca oyun mükemmeldir, kesinlikle alınır.

RDR 2'nin tüm olayı hikaye zaten. Evet harita harika, ayrıntılar müthiş ama hikayeli oyundan sıkılıyorsanız size istediğinizi veremez.

Geri
Yukarı