Red Dead Redemption 2 ayarları nasıl yapılmalı?

Viego Santiarul

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 3050 ti
Ryzen 7 5800H
Sistemim:
RTX3050 Ti.
Ryzen 7 5800H.
16 GB RAM.

Oyun ayarlarını yapmama yardımcı olabilecek hocalarım var mı? Sizce nasıl yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada çok fazla performans tüketen ayarları gösteriyor.
Bu ayarları kısabilirsiniz. Aralarında çok fazla görüntü farkı da olmuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ekran kartınız kaç W bilmiyorum ama o özelliklerle bu optimize ayarları yaparsanız 65-80 arası alırsınız diye düşünüyorum.

Burada çok fazla performans tüketen ayarları gösteriyor.
Bu ayarları kısabilirsiniz. Aralarında çok fazla görüntü farkı da olmuyor.
teşekkürler hocam

Ekran kartınız kaç W bilmiyorum ama o özelliklerle bu optimize ayarları yaparsanız 65-80 arası alırsınız diye düşünüyorum.

Hocam benim bilgisayarım DirectX 11, oyun ayarlarında graphicAPI gibi bir şey var ne olduğunu tam bilmiyorum ve onu directX 12 mi yapmam lazım Vulkan mı yoksa başka bi şey falan mı ?
Bilgisayarım laptop

Ben sadece bu videosunu izledim. Konuşmasını çok beğendim. Her şeyi açık bir şekilde anlatmış.

Aynı soru sizin içinde geçerli hocam

Hocam benim bilgisayarım DirectX 11, oyun ayarlarında graphicAPI gibi bir şey var ne olduğunu tam bilmiyorum ve onu directX 12 mi yapmam lazım Vulkan mı yoksa başka bi şey falan mı ?
Bilgisayarım laptop

Aynı soru sizin içinde geçerli hocam
Vulkan'ın daha stabil olduğu söyleniyor. DirextX 11 yerine Dx12 veya Vulkan öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı