Red Dead Redemption 2 İngilizce bilmeden oynanır mı?

Eğer orta derecede biliyorsan ana fikri anlayabilirsiniz ama hiç bilmiyorsanız hikayesi için almanızı önermem.
Hikayeden yanı sıra oyunda çok çeşitlilik ve açık dünyası büyük gözüküyor, buda almamı daha da arttırıyor. Yani hikayeyi az çok anlarım diye düşünüyorum

Oyunları lehinize çevirebileceğiniz bir durum da size dil öğrenme ortamı yaratmasıdır. Ama RDR2 bu durum için çok ağır bir başlangıç olur. Oyunu 181 saat oynayarak %100 bitirdim. Arkadaşların da dediği gibi hikayeyi anlayamazsanız oyundan alacağınız zevk hiç denecek kadar az olacak. RDR2 Hack&Slash türüne benzer bir oyun değil :).

Oyun da çok çeşitlilik var ve dünyası aşırı büyük İngilizcem kötü fakat hiç ama hiç yok değil az var fakat yok denilecek kadar. Videolarına baktım ve beni aşırı cezbetti çok kararsız kaldım :D

Oyunu tadını çıkararak tamamen bitirmek nereden baksanız 200 saat sürecektir. Belki daha fazla. Oyunun büyük bölümü yol sohbetleri ve ara sahne. Muhtemelen oyunu bitirdiğinizde hiçbir şey anlamamış olacaksınız.

Oyunu tadını çıkararak tamamen bitirmek nereden baksanız 200 saat sürecektir. Belki daha fazla. Oyunun büyük bölümü yol sohbetleri ve ara sahne. Muhtemelen oyunu bitirdiğinizde hiçbir şey anlamamış olacaksınız.
Yukarıda da dediğim gibi az bir İngilizcem var yok denilecek kadar İngilizcem yüzünden böyle bir oyunu kaçırmak hiç istemiyorum sizce aman diyerek almalı mıyım? Açık dünyası ve çeşitlilik beni içine çekiyor.

Yukarıda da dediğim gibi az bir İngilizcem var yok denilecek kadar İngilizcem yüzünden böyle bir oyunu kaçırmak hiç istemiyorum sizce aman diyerek almalı mıyım? Açık dünyası ve çeşitlilik beni içine çekiyor.
Oyun mükemmel. Hikayesi daha mükemmel. Hikayesini anlamak için İngilizce gerekli. Sizin bileceğiniz iş fakat hikayeyi tam olarak anlamanız zor olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı