Çözüldü Red Dead Redemption 2 Micah benim atımı aldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OnurOğuz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bildiğiniz üzere hikayede Micah'ı hapisten kurtardığımız bir bölüm mevcut. Micah'la kaçarken kendisi benim atıma bindi ve ben diğerine binmek zorunda kaldım. Görevi bitirdiğimde ana atım bindiğim at olmuştu halbuki ben diğer atı daha çok seviyordum. Hikayesel olarak böyle mi olması gerekiyor yoksa benlik bir sorun muydu bu?

Çözüm
Çözümünü buldum sonunda, doğrudan ahırdan istediğim atı alabiliyormuşuz. Boşuna üzüldüm o kadar.
Sizlik bir sorun maalesef. Ben kendi atıma binmiştim ve çalmadı atımı. Komik bir durummuş ama, bilmiyordum öğrenmiş oldum.

Arkadaşlar selam, bildiğiniz üzere hikayede Micah'ı hapisten kurtardığımız bir bölüm mevcut. Micah'la kaçarken kendisi benim atıma bindi ve ben diğerine binmek zorunda kaldım. Görevi bitirdiğimde ana atım bindiğim at olmuştu halbuki ben diğer atı daha çok seviyordum. Hikayesel olarak böyle mi olması gerekiyor yoksa benlik bir sorun muydu bu?
Micah'a çok güvenmeyin kırar sizi ne de olsa kanun kaçağı.

Çözümünü buldum sonunda, doğrudan ahırdan istediğim atı alabiliyormuşuz. Boşuna üzüldüm o kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı