Red Dead Redemption 2 vs. Witcher 3

Tabiki witcher 3.Her şey fizik grafik değil witcherın vadettiği o fantastik harika evren, RPG elementleri,hikayeler,yan hikayeler,karakterler,müzikler her şeyiyle bir oyundan fazlası sanat eseri.Red Dead redemption 2 de çok iyi oyun ama Western temada geçen açık dunya shooter oyunu yani vadettikleri witcher 3 ten çok daha az 10 katı fazla bütçe ile yapılmasına rağmen :D.

İki oynunuda oynadım. RDR 2'yi 4 kez bitirdim. Şimdilerde bir gün Witcher 3 indirdim. Fakat oyun bana aşırı sıkıcı geldi. 2 saat oynadım ve dayanamayıp alt F4 yapıp oyundan çıktım ve sildim. Açık dünyada iksir yapmak, kılıç falan geliştirmek canavar kesmek bana aşırı sıkıcı geldi. Bu olay bana RDR 2 de olmuştu. RDR 2'yi 2 saat oynayıp bırakmıştım. 3 ay boyunca oynamadım. 3 ay sonra tekrar bir şans vereyim dedim ve tekrar oynamaya başladım PS4'te. Ve oyunda belirli bir yerden sonra aşırı keyif almaya başladım. Ve oyunu 4 kez bitirdim. Ama Witcher 3 bana aşırı sıkıcı geliyordu. Bana sorarsanız RDR 2 gibi bir oyun bir daha kolay gelmez. Witcher 3 abartıymış ben bunu anladım.
2 saat oynadığın oyuna abartı demek te ne düzey bir şeylik te neyse :D

Yeni konular

Geri
Yukarı