Sürprizbozan Red Dead Redemption 2 silahşor yan görevi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gldeavici

Centipat
Daha fazla  
Red Dead Redemption 2 oynarken haritada yan görev çıktı. 4 tane silahşor ile görüşüp onlara biri hakkında soru sormamı gerekirse onları öldürmemi ve fotoğraflarını çekmemi isteyen kitap yazan bir adamla konuştum. 4 silahşoru de öldürdükten sonra ödülü almak için adamın yanına gidecektim ama ne haritada gözüküyor ne de onla ilk görüştüğüm yerde gözüküyor sadece parmak ruleti var. Bu adamı nereden bulabilirim?

Eğer hikayede Saint Denis bölümüne geçmediyseniz o adamı bulamazsınız. Saint Denis bölümüne (4. bölüme) geçtiğiniz zaman bir gemide, vapurda buluşuluyordu diye hatırlıyorum.

Red Dead Redemption 2 oynarken haritada yan görev çıktı. 4 tane silahşor ile görüşüp onlara biri hakkında soru sormamı gerekirse onları öldürmemi ve fotoğraflarını çekmemi isteyen kitap yazan bir adamla konuştum. 4 silahşoru de öldürdükten sonra ödülü almak için adamın yanına gidecektim ama ne haritada gözüküyor ne de onla ilk görüştüğüm yerde gözüküyor sadece parmak ruleti var. Bu adamı nereden bulabilirim?
Birkaç gün önce karşılaştım, B tuşuna basın ve en sondaki belgeler bölümünden o silahşörlerle alakalı bir belge var, onu seçin ve haritada gri şeklinde daireler gözükecek, üstünde R gibi harflerle. Eğer işe yaramazsa L tuşuna basılı tutup günlüğü açın, görevi seçin ve ondan sonra bir aksiyonu olması gerek.

Birkaç gün önce karşılaştım, b tuşuna basın ve en sondaki belgeler bölümünden o silahşörlerle alakalı bir belge var, onu seçin ve haritada gri şeklinde daireler gözükecek, üstünde r gibi harflerle. Eğer işe yaramazsa l tuşuna basılı tutup günlüğü açın, görevi seçin ve ondan sonra bir aksiyonu olması gerek.

L ye bastığımda bu macera daha sonra devam edecek diyor sanırım @452252 un dediği gibi görevi yapmam lazım. Yardım için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı