Red Dead Redemption 2 nasıl?

34Roxe

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, Red Dead Redemption 2 indirdimde oyun sarar mı sıkılır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Göz yaşı döktüğüm ikinci oyun. Yan görevler dahil ana hikayeyi bitirmem 60 saatimi aldı. Şu an 90. saatteyim, neden mi? Çünkü oyunun açık dünyası o kadar canlı ki, sıkılmanız için fırsat vermiyor. Oyunda 150'nin üzerinde hayvan türü var. Yapılacak çok şey var.

Arkadaşlar merhaba, Red Dead Redemption 2 indirdimde oyun sarar mı sıkılır mıyım?

Karşında dünyanın en iyi oyunu duruyor. Bence oynamadan önce aklında farklı açık dünyalar varsa onları aradan çıkar. Çünkü RDR2 oynadıktan sonra onlara dönemeyebilirsin geri. Düşün RDR 2'yi bitirdikten sonra Cyberpunk'a girdim bu ne la deyip sildim Cyberpunk'ı :D

Ben sana direkt nötr bir yorumda bulunayım. Bazen oturuyorum 5 saat aralıksız oynuyorum. Bazen 1 saat oynuyorum sıkılıyorum. Hikayeli bir oyun olduğu için yavaş bir oyun. Herşeyi dolu dolu detaylı ve güzel anlatmak için yapılmış. Bu nedenle sadece sıkılabilirsin. Onun dışında gerçekten güzel bir oyu. Örneğin açık dünyada bir göreve giderken aa burda şu varmış deyip km lerce zıttına gidip ula görevi yapayım deyip dakikalarca at sürdüğümü biliyorum. İşin özü mutlaka denenmesi gereken bir oyun.

Geri
Yukarı