Red Dead Redemption 2 nasıldır?

Çok kötü oyun Türkçe yok 1 yıldız, at sürme Simulator, Türkçe olsa 10 yıldız ama. Şaka bir yana PS5 alıyorum bu hafta ve indirimde 150TL imiş PS Store'da, direkt kaptım daha konsolu almadan. İlk oynadığım oyun RDR olacak sanırım PS'da. Grafikleriyle övmem ancak hikaye ve detaylarıyla güzel bir oyun deniyor, oynamadım daha.

Kamptaki adamın adını unuttum ama 3 tane para tahsilatı yapılan görevden sonra kampta yükseltme yapılınca hızlı seyehat açılıyor. Aynı şekilde dağlık bir yerde ateş yakıp hızlı seyehatle de kampa geri dönebiliyoruz.
Hocam tek sıkıntı o değilki, oyunun havası beni daraltıyor. Şehir havası beni daha çok çekiyor.

Oyun boyu thomas shelby RP'si yaptığımdan, hiç avcılık yapamadım oyunda.
Avcılığa başlayınca dünyayı unutuyorum hocam. Hele ilk gün başlarda cesedi de getiriyordum kampa, kasap almıyordu. R ile bırak dediğimde kampın bir köşesine koyuyordu cesedi karakter. Israrla o cesedi kampa bağışlamaya çalışıyordum. Meğerse atın üstünden otomatik olarak gidiyormuş o parçalar. Kampa gidiyorum herkes aç sefil sürünüyor. Hey gidi. 😂

Avcılığa başlayınca dünyayı unutuyorum hocam. Hele ilk gün başlarda cesedi de getiriyordum kampa, kasap almıyordu. R ile bırak dediğimde kampın bir köşesine koyuyordu cesedi karakter. Israrla o cesedi kampa bağışlamaya çalışıyordum. Meğerse atın üstünden otomatik olarak gidiyormuş o parçalar. Kampa gidiyorum herkes aç sefil sürünüyor. Hey gidi. 😂
Ne kadar yardımsever bir kovboy. Ben kıyafet satın alıp kombinlemekle saatlerce uğraşıyordum. Kampa geri geldiğimde, kamp halkı yedi sülaleme sövüyordu onca saat kampa uğramadığım için.

Yeni konular

Geri
Yukarı