Red Dead Redemption 2 neden çok seviliyor?

Hak ediyor bence, açık söyleyeyim hayatımda bu kadar grafik açısından kaliteli, hikayesi güzel, oynanışı sağlam, açık dünyası geniş bir oyun oynamadım. Bana göre 2023'e kadar gelen en son kalite en son teknoloji bu oyundur.

Hikayesinin kalitesi ve oynanışın tatmin ediciliği olabilir herhalde.

Ben de oynamadan önce RDR 2 çok abartılıyor diye düşünüyordum. Ama bence en sevdiren özellik oyundaki karakterleri benimsememiz. Özellikle Rockstar bunu çok iyi yapmış. Arthur'u sanki gerçek hayattaki benmişim gibi oynadım.
Zaten çoğu erkeğin bir nevi olmak istediği Alfa/Sigma denilebilecek bir adam. En önemlisi bence karakterlerin ve hikayenin mükemmel dizaynı.

Bu zamana kadar hiçbir kovboy içeriğini tüketmedim desem yalan olmaz. 2 hafta önce oynadım RDR2 yi ve şimdiye kadar oynadığım en iyi 3, en kaliteli birinci oyun benim için. Bunun öncesinde insanların bu kadar övmesine anlam verememiştim ,ve sizin gibi abartılı bulmuştum. Ama hikaye sunumu ve karakterleri oyun dünyasında en iyilerden.

Oyuna lafım yok fakat ben de biraz abartıldığını düşünüyorum.

Oyuna lafım yok fakat ben de biraz abartıldığını düşünüyorum.

Zaten popüler ve kaliteli olan çoğu oyun overrated. Misal Witcher 3. Çok severim ama çok overrated bence.

Geri
Yukarı