Sürprizbozan Red Dead Redemption 2 Chapter 5 çok sıkıcı

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arthur öldükten sonra oyundaki onur seviyene dikkat etmene gerek yok. Arthur öldükten sonra onur seviyesi hikâyeye etki etmiyor. Onun dışında oynamaya devam etmeni öneririm, oyunu tamamen bitirmene 15 saat civarı kalmış.

Son düzenleme:
Oyun ilk başlarda çok sardı sonra zaten Arthur'un ölümünün de spoilerını yedim sizce ne yapmalıyım oyuna girsem bile sıkılıyorum. Oyun iyi sonla bitsin diye onurumu yüksek tutuyorum ve daha da sıkıcı yapıyor.

Ada yeri sıkıcı ama chapter 6 olayların koptuğu yer zaten ve chapter 5 fazla uzun değil bence devam edin yeniden döndüğünüzde sarmaya başlayacaktır.

Arthurun ölümü epik orası üzüyor biraz sonrasında 4 saat çiftlik Simulator oynuyorsun ondan sonrası daha da epik ben olsam arthur öldükten sonra %88 civarı save indirir sonunu görürüm.

Oyun ilk başlarda çok sardı sonra zaten Arthur'un ölümünün de spoilerını yedim sizce ne yapmalıyım oyuna girsem bile sıkılıyorum. Oyun iyi sonla bitsin diye onurumu yüksek tutuyorum ve daha da sıkıcı yapıyor.
Konuyla alakasız ama arthuru oynarken onur seviyemizi yüksek tutarsak ne gibi bir değişiklik oluyor?

Oyun genel olarak "ıyy" zaten. Sıkılman normal.

Arthur öldükten sonra oyundaki onur seviyene dikkat etmene gerek yok. Arthur öldükten sonra onur seviyesi hikâyeye etki etmiyor. Onun dışında oynamaya devam etmeni öneririm, oyunu tamamen bitirmene 6 saat civarı kalmış.
Arthurun ölümü epik orası üzüyor biraz sonrasında 4 saat çiftlik Simulator oynuyorsun ondan sonrası daha da epik ben olsam arthur öldükten sonra %88 civarı save indirir sonunu görürüm.
Ada yeri sıkıcı ama chapter 6 olayların koptuğu yer zaten ve fazla uzun değil C5 bence devam edin yeniden döndüğünüzde sarmaya başlayacaktır yeniden.
Sağ olun cevaplarınız için.

Konuyla alakasız ama arthuru oynarken onur seviyemizi yüksek tutarsak ne gibi bir değişiklik oluyor?

Hocam spoiler var spoiler sıkıntı değil diyosanız okumaya devam edin. Eğer onurlu bir şekilde ölürseniz ölümünüz de onurlu oluyor yani bir nevi kötü sonda iyi son gibi ama onursuzsanız kötü sonda kötü son oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı