Red Dead Redemption 2 otomatik eğim ayarı

ArturMorgan

Picopat
Arkadaşlar hepinize merhaba öncelikle, sistemim düşük olması nedeniyle RDR2'yi 30 FPS kilidine aldım. Bu sayede sabit kare hızı alabiliyorum. Yalnız 30 FPS olması nedeniyle nişan almada özellikle at üzerindeyken çatışma sırasında zorluk yaşıyorum, oyun oynanmayacak düzeyde değil 30 FPS'de Motion Blur'u da açınca gayet stabil ve akıcı gözüküyor sadece nişan alma problem olabiliyor ara sıra dediğim gibi, PS4'de oto aim diye bir ayar vardı direk at üstünde veya yayan savaşlarda otomatik olarak düşmanı hedefliyordu. Bu ayar PC sürümünde de mevcutmu baktım ayarlara fakat bulamadım ne yazık ki... Sorunuma çözüm olursanız çok sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu PC oyununda olduğu gibi yoktur. Klavye ve fare ile kolayca nişan alabileceğiniz düşünülerek yapılıyor oyunlar.

At üstünde ateş etmek zor evet ama biraz oynadıktan sonra tutturmaya başlıyorsunuz. Bu zaten oyunun genel silah kullanımına en uygun zorlukta diye düşünüyorum. Oyun ilk PC için çıktığında oynayıp bitirdim ve oyunun sonunda bile %100 net atış yapamıyordum ama bu gerçekte de zor bir şey zaten. Özellikle en zor olan şey, ateş ederken At'a yön vermekti benim için. Gerisi oluyor alıştıkça, kolay olsa zaten zevki kalmıyor ki.

Geri
Yukarı