Red Dead Redemption 2 | Overrated nedir?

Davalardan ve Rockstar’ın eski ırkçı tavırlarından dolayı oyun basını pek sevmiyor bu firmayı. Haklılık payları da var ama oyunları iyi işte.
Şimdi ben ırkçı değilim ama siyahi insanlar siyahilere "zenci, nigga (kara köpek)" diyor.
Ayrımcı, cinsiyetçi değilim ama kadın kadına "sürtüğün küfürlü hali" kelimesini diyor.

Bu durum biraz ironi ama bu oyun şirketleri insanlara saygılı olmak için böyle davranıyor tabii.

Basın sevmezken 97 veriyorsa hak ettiği not en az 99 o zaman...
Paralar dönüyor olamaz yani .

Bir tavsiye vereyim. Oyunu rahat kafayla oynayın mümkünse yaz ayında. Bir oyun gibi oynamayın atmosfere kaptırın o zaman hiç sıkılmadan oynarsınız.

RG oyunlarının satış ve çıkardığı tüm oyunların notlarına baktığımda böyle bir olayı imkansız görüyorum.

Ben de nedense Metro serisi falan sevmiyorum. Metro da ki vuruş hissi çok kötü gelmişti ve direk sildim. Optimizasyon da iyi değildi. Kusura bakma eleştirmek hakkındır tabi ama Metro serisiyle bu oyunu karşılaştırmak pireyle deveyi karşılaştırmak gibidir. Rockstar her oyununda vuruş hissiyatında mükemmeliyetçi davranıyor. Demek ki sen biraz daha mantık ve kafa yormayan düpedüz aksiyon seviyorsun.

Kafası daha bilgisayarın icadında kalmış yeni oyunları artık kafası almıyor.

RDR2 iyi oyundur fakat aşırı overrated olduğu da bir gerçek. Ne yazık ki Elden Ring gibi oyunlar abartılmıyor da God of War gibi oyunlar abartılıyor, ilginç gerçekten.

RDR2 iyi oyundur fakat aşırı overrated olduğu da bir gerçek. Ne yazık ki Elden Ring gibi oyunlar abartılmıyor da God of War gibi oyunlar abartılıyor, ilginç gerçekten.
Elden Ring en iyi oyun seçildi zaten üstad.
GoW 2018'de öyle. Çıktığı zaman en iyi oyun seçildi.

Elden Ring en iyi oyun seçildi zaten üstat.
GoW 2018'de öyle. Çıktığı zaman en iyi oyun seçildi.

Hocam; Elden Ring'den yana şüphemiz yok, ama GoW'un abartıldığını düşünüyorum ve ben GoW'u ayıla bayıla oynamamıştım.

Hocam; Elden Ring'den yana şüphemiz yok, ama GoW'un abartıldığını düşünüyorum ve ben GoW'u ayıla bayıla oynamamıştım.
Bir şey diyemem üstad. GoW, sadece aksiyon olarak çok iyi olması, vuruş hissinin çok çok iyi olması, kombat sisteminin harika olması ve çok ilgi çekici hikayesiyle eşsiz sayılacak oyunlardan biridir , o kadar.

Son düzenleme:
Az önceki mesajıma kahkaha atmanızın sebebi nedir?
Her iki tarafa da saygı duyduğumu belirttim anlama sorununuz var sanırım.

Az önceki mesajıma kahkaha atmanızın sebebi nedir?
Her iki tarafa da saygı duyduğumu belirttim analam sorununuz var sanırım.
Sizin de yazma sorununuz var sanırım.

İfadeler: yms
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…