Red Dead Redemption 2 | Overrated nedir?

Davalardan ve Rockstar’ın eski ırkçı tavırlarından dolayı oyun basını pek sevmiyor bu firmayı. Haklılık payları da var ama oyunları iyi işte.
Şimdi ben ırkçı değilim ama siyahi insanlar siyahilere "zenci, nigga (kara köpek)" diyor.
Ayrımcı, cinsiyetçi değilim ama kadın kadına "sürtüğün küfürlü hali" kelimesini diyor.

Bu durum biraz ironi ama bu oyun şirketleri insanlara saygılı olmak için böyle davranıyor tabii.

Basın sevmezken 97 veriyorsa hak ettiği not en az 99 o zaman...
Paralar dönüyor olamaz yani :D.

Ben oyuna doğrudan saldırmayayım en iyisi. Bir ara tam bitiririm. Önceden oynadığıma göre pek sarmadı ama atmosferi böyle oyunun. Gerçekçilik konu edinmiş. O yüzden ileriki zamanda bu atmosferine oynamaya çalışacağım.
Bir tavsiye vereyim. Oyunu rahat kafayla oynayın mümkünse yaz ayında. Bir oyun gibi oynamayın atmosfere kaptırın o zaman hiç sıkılmadan oynarsınız.

Şimdi ben ırkçı değilim ama siyahi insanlar siyahilere "zenci, nigga (kara köpek)" diyor.
Ayrımcı, cinsiyetçi değilim ama kadın kadına "sürtüğün küfürlü hali" kelimesini diyor.

Bu durum biraz ironi ama insanlara saygılı olmak için tabii.

Paralar dönüyor olamaz yani :D.
RG oyunlarının satış ve çıkardığı tüm oyunların notlarına baktığımda böyle bir olayı imkansız görüyorum.

Ben de nedense Metro serisi falan sevmiyorum. Metro da ki vuruş hissi çok kötü gelmişti ve direk sildim. Optimizasyon da iyi değildi. Kusura bakma eleştirmek hakkındır tabi ama Metro serisiyle bu oyunu karşılaştırmak pireyle deveyi karşılaştırmak gibidir. Rockstar her oyununda vuruş hissiyatında mükemmeliyetçi davranıyor. Demek ki sen biraz daha mantık ve kafa yormayan düpedüz aksiyon seviyorsun.

Ben de nedense Metro serisi falan sevmiyorum. Metro da ki vuruş hissi çok kötü gelmişti ve direk sildim. Optimizasyon da iyi değildi. Kusura bakma eleştirmek hakkındır tabi ama Metro serisiyle bu oyunu karşılaştırmak pireyle deveyi karşılaştırmak gibidir. Rockstar her oyununda vuruş hissiyatında mükemmeliyetçi davranıyor. Demek ki sen biraz daha mantık ve kafa yormayan düpedüz aksiyon seviyorsun.
Kafası daha bilgisayarın icadında kalmış yeni oyunları artık kafası almıyor.

Elden Ring en iyi oyun seçildi zaten üstat.
GoW 2018'de öyle. Çıktığı zaman en iyi oyun seçildi.

Hocam; Elden Ring'den yana şüphemiz yok, ama GoW'un abartıldığını düşünüyorum ve ben GoW'u ayıla bayıla oynamamıştım.

Hocam; Elden Ring'den yana şüphemiz yok, ama GoW'un abartıldığını düşünüyorum ve ben GoW'u ayıla bayıla oynamamıştım.
Bir şey diyemem üstad. GoW, sadece aksiyon olarak çok iyi olması, vuruş hissinin çok çok iyi olması, kombat sisteminin harika olması ve çok ilgi çekici hikayesiyle eşsiz sayılacak oyunlardan biridir 😭, o kadar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı