Red Dead Redemption 2 PS4'de mi yoksa bilgisayarda mı oynanmalı?

TV karşısında yayılarak oynamak daha konforlu olabilir ama hikayeli shooter tarzı oyunlarda auto aim sevmediğimden ben PC'yi seçerdim. Nvidia'da 2060, AMD cephesinde RX 590 seviyesinde bir kartınız varsa PC'de oynayın.

Arkadaşlar sistemi soranlar olmuş PC sistemim RX 5700XT R7 3700X 16 GB ram var. Bu sistemle bahsettiğiniz FPS droplarini ve hataları alır mıyım? Yoksa PC için alıp dual shock ile oynayacağım. Dediğiniz gibi Türkçe yama olayına da girebilirim. Ayrıca eğer PS4 de oynarsam yine de monitörden oynicam. Evde TV yok tek yaşıyorum 2K monitör var. O da masada

Sistemin iyi ben de ekran kartım gelince seninle aynı sisteme sahip olacağım.

Orta- yüksek ayarlarda 1080p 80-100 fps arası oynarsın.

PS4 te oynamak için geç kalmışsın. Ben mesela ön siparişle almıştım ps4 te öyle ilk hafta uyumak ve yemek dışında ara vermeden oynayıp bitirdim, birazda online oynayıp bıraktım.

Şu an çıkacak olsa hem pc hem ps4 te olsa kesinlikle pc'ye alırdım. PS4'te zaten çıkıştaki grafikleri kırptılar.

PS4'te ilk haftadan sonra bir patch geldi resmen grafikleri bir kademe düşürdüler gibi oldu. İlk zamanda gayet 30fps stabil çalışıyordu ve grafiklere herkes bayılmıştı. Neden yaptıklarını kimse anlamadı zaten.

NOT: Bazı şehirlerde ve bazı ormanlarda suda vs. grafik ayarlarına göre düşüşler yaşarsın, bu oyunun pc tarafında var bu. Ama ne kadar düşüş olacağı ayarlar - sistem dengesine bağlı.

Vulkan desteği nedeniyle AMD kartlarla bariz daha performanslı çalışıyor oyun. 5700 XT ile 2K bile olsa 70-80fps civarı alabilirsiniz bence. TV de yoksa yani koltuğa yayılıp oynamayacaksanız Playstation’da oynamanın esprisi kalmıyor zaten, bilgisayardan oynayın derim.

Arkadaşlar sistemi soranlar olmuş PC sistemim RX 5700XT R7 3700X 16 GB ram var. Bu sistemle bahsettiğiniz FPS droplarini ve hataları alır mıyım? Yoksa PC için alıp dual shock ile oynayacağım. Dediğiniz gibi Türkçe yama olayına da girebilirim. Ayrıca eğer PS4 de oynarsam yine de monitörden oynicam. Evde TV yok tek yaşıyorum 2K monitör var. O da masada
Dost bir şey metak ediyorum ben de 5700xt ve dengi bir kart alacağım.full ultra ayarlarda rdr2yi sorunsuz oynayabiliyor musun? Yani ultrada kasma oluyor mu onu sormak istedim. Ayrıca herkes 5700xtyi bi hayli kötüldi bana. Bu nedenle kartı almadım. Şimdi yurdisindna alacağım. Kart nasıl perofrmansi nasıl bir de rdr2 yi ultrada sorunsuz açıyor mu

Dost bir şey metak ediyorum ben de 5700XT ve dengi bir kart alacağım. Full Ultra ayarlarda RDR2'yi sorunsuz oynayabiliyor musun? Yani Ultra'da kasma oluyor mu onu sormak istedim. Ayrıca herkes 5700XT'yi bir hayli kötüldi bana. Bu nedenle kartı almadım. Şimdi yurdisindna alacağım. Kart nasıl perofrmansi nasıl bir de RDR2'yi Ultra'da sorunsuz açıyor mu?

1.hangi çözünürlükte 2. alacağın ekran kartı ne 3. Türkçeyi unuttum.

1.hangi çözünürlükte 2. alacağın ekran kartı ne 3. Türkçeyi unuttum.
1080p, 5700xt için soruyorum dost
1080p de içinden geçer Ultra'da RAM ve işlemcide önemli. Vede RX 5700 XT fiyatına RTX 3060 Ti yurt dışından getirebiliyorsan 3060 Ti getir 2K da 60 1080p de (önermem 1080p) 100 rakamlarını bile görürsün işlemcin nedir RAM'inde.
kanka instagramdan yazzar mısın?
@Davut.pk
1080p, 5700xt için soruyorum dost

kanka instagramdan yazzar mısın?
@Davut.pk
İnsta adresim: davut.pk

Geri
Yukarı