Red Dead Redemption 2 Sorunsuz Türkçe Yama

Nasıl kaldıracağız acaba yamayı geçen sene kurmuştum gram hatırlamıyorum dosyalarda bir şey yok.

Nasıl kaldıracağız acaba yamayı geçen sene kurmuştum gram hatırlamıyorum dosyalarda bir şey yok.

İndirdiğimiz dosyaların tümünü yedekledim ve sildim düzeldi üstünde dosyaları doğruluyorum Online'de sorun çıkarmaması için.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar RDR 2'nin indirime girmesiyle bir çok oyuncu tekrardan oynamaya başladı ve internette dolaşan yamalar font sıkıntıları oluyor size vereceğim yamada hiç bir sorun yoktur. Steam uyumludur diğerinde denenmemiştir deneyen olursa yorum yazarsa güncelleriz.

Kurulum: İndirdiğiniz dosyaları RDR 2 klasörünün içine atınız bu kadar.

İndirmek İçin Tıkla
VirusTotal Sonuçları

Eki Görüntüle 1559575Eki Görüntüle 1559576Eki Görüntüle 1559578Eki Görüntüle 1559577
Ben indirdim Antivirüs programım trojan virüsü içeriyor diye sildi

Hatasız tek yama budur

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar RDR 2'nin indirime girmesiyle birçok oyuncu tekrardan oynamaya başladı ve internette dolaşan yamalar font sıkıntıları oluyor size vereceğim yamada hiçbir sorun yoktur. Steam uyumludur diğerinde denenmemiştir deneyen olursa yorum yazarsa güncelleriz.

Kurulum: İndirdiğiniz dosyaları RDR 2 klasörünün içine atınız bu kadar.

İndirmek İçin Tıkla
VirusTotal Sonuçları

Eki Görüntüle 1559575Eki Görüntüle 1559576Eki Görüntüle 1559578Eki Görüntüle 1559577

Epic Games uyumlu mu Sene 2024 Çalışır mı bir sıkıntı olur mu?

Rdr2'nin 253.000 satır tam kontrol edilmiş. Hataları düzeltilmiş ve eksikleri tamamlanmış.ayrıca font u da orjinali ile birebir aynı yapılmış hatasız tek yaması budur. Crack li dahil her rdr2'de sorunsuz çalışır. Yapamayan olursa discord tan anında destek alabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı