Red Dead Redemption 2 Sorunsuz Türkçe Yama

Yamayı sil. Bu şekilde dene. Burada paylaşılan yama steam uyumlu.
Steamdan aldım bende. Dün çok denedim hocam. Yamayı sildim. En az 4 kere dosyaları doğruladım oyun her türlü açılırken kapanıyor. Dediğim gibi son çare oyunu, yamayı, launcherı her şeyi silip yükledim bari ingilizce oynayım dedim oyun yine açılmadı. Launcher böyle yazıp oyunu kapatıyor açamıyor ama internetteki videoları denedim yine çözemedim.
[crashdetection] Exit code 0xc0000005 indicates a fatal game exit (reason: STATUS_ACCESS_VIOLATION)

Steam'den aldım bende. Dün çok denedim hocam. Yamayı sildim. En az 4 kere dosyaları doğruladım oyun her türlü açılırken kapanıyor. Dediğim gibi son çare oyunu, yamayı, Launcher'ı her şeyi silip yükledim bari İngilizce oynayayım dedim oyun yine açılmadı. Launcher böyle yazıp oyunu kapatıyor açamıyor ama internetteki videoları denedim yine çözemedim.
[crashdetection] Exit code 0xc0000005 indicates a fatal Game exit (reason: STATUS_ACCESS_VIOLATION)

Sisteminin özellikleri ve işletim sistemin nedir?

Ryzen 5 2600.
RTX 2060.
B450 m S2H.
16 GB RAM Windows 11 kullanıyorum.
Steam'den rdo ilk çıktığı zaman almştım. Ona sorunsuz bir şekilde girmiştim ama çok oynamadım 2 saatte saldım. Cadılar Bayramı indirimde artık şu oyunu alayım dedim ve direkt Steam'den RDR 2'yi aldım. Oyuna girerken Rockstar açılıyor sonra quitting diyor saliselik bir siyah ekran geliyor oyun açılacak gibi olup kapanıyor. Olay bu sonra log dosyasına bakayım dedim o erroru gördüm.

Ryzen 5 2600.
RTX 2060.
B450 m S2H.
16 GB RAM Windows 11 kullanıyorum.
Steam'den rdo ilk çıktığı zaman almştım. Ona sorunsuz bir şekilde girmiştim ama çok oynamadım 2 saatte saldım. Cadılar Bayramı indirimde artık şu oyunu alayım dedim ve direkt Steam'den RDR 2'yi aldım. Oyuna girerken Rockstar açılıyor sonra quitting diyor saliselik bir siyah ekran geliyor oyun açılacak gibi olup kapanıyor. Olay bu sonra log dosyasına bakayım dedim o erroru gördüm.
Oyunu silip tekrar yükledin mi? ve ne zaman yaptın bunu? Yeni yapmışsan, akşam bir pc bağlantısıyla kontrol edelim.

Oyunu silip tekrar yükledin mi? Ve ne zaman yaptın bunu? Yeni yapmışsan, akşam bir PC bağlantısıyla kontrol edelim.

Evet hocam oyunu silip yükledim. Gece 1'de yükledim gece 6 gibi bitti daha bu gece yükledim. TW ile bağlanabilirsiniz müsaitim istediğiniz zaman.

Rockstar launcherıda aynı şekilde gece silip yükledim.

Evet hocam oyunu silip yükledim. Gece 1'de yükledim gece 6 gibi bitti daha bu gece yükledim. TW ile bağlanabilirsiniz müsaitim istediğiniz zaman.

Rockstar launcherıda aynı şekilde gece silip yükledim.

Dışarıya çıkacağım. Eve geçince hemen irtibat kuralım. Defender ve diğer antivürisleri kapatmanı tavsiye ederim. Ayrıca AnyDesk uygulamasını indirin. Oradan daha iyi bağlantı sağlanıyor.

Dışarıya çıkacağım. Eve geçince hemen irtibat kuralım. Defender ve diğer antivürisleri kapatmanı tavsiye ederim. Ayrıca AnyDesk uygulamasını indirin. Oradan daha iyi bağlantı sağlanıyor.

Hallettim. Gerçekten her şeyi düşündüm ama NVIDIA yüzünden oyunun açılmayacağını düşünmemiştim. NVIDIA sürücüsü, Rockstar veya Windows 11 biri biriyle uyuşmuyor demek ki. Yeni sürümü silip eskisini indirince düzeldi. DLSS güncellemesi falan işime yarıyordu kötü oldu ama oyun açılıyor en azından.

Dosya Ekleri

• resim_2022-11-03_151319862.png
    resim_2022-11-03_151319862.png
    287,2 KB · Görüntüleme: 165
Hallettim. Gerçekten her şeyi düşündüm ama NVIDIA yüzünden oyunun açılmayacağını düşünmemiştim. NVIDIA sürücüsü, Rockstar veya Windows 11 biri biriyle uyuşmuyor demek ki. Yeni sürümü silip eskisini indirince düzeldi. DLSS güncellemesi falan işime yarıyordu kötü oldu ama oyun açılıyor en azından.
Bu da birşey. DLSS olmasa da olur :D

Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı