Çözüm Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Font Fix

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Güncellemiş olduğunuz dosyada .exe programı "Dosya virüslü olduğundan veya istenmeyebilecek yazılım içerdiğinden işlem başarılı bir şekilde tamamlanmadı." hata alıyorum. Virüslü mü yoksa antivirüs programı mı engelledi?

Güncellemiş olduğunuz dosyada .exe programı "Dosya virüslü olduğundan veya istenmeyebilecek yazılım içerdiğinden işlem başarılı bir şekilde tamamlanmadı." hata alıyorum. Virüslü mü yoksa antivirüs programı mı engelledi?

Virüs yok dostum. Benim şu an bilgisayarımda bu yama kurulu kullanıyorum.

Zamanlamayı doğru yapmama rağmen düzelmiyor font fix e basınca hazır yazısı gelmesi gerek
gelmiyor nasıl çözebiliriim yardım edebilirmisiniz.?

Başarılı konu, tebrik ederim. Fakat buradaki çözüme rağmen @Emir M. hocamda olduğu gibi çözülmeyen oyuncular oluyor. Benim de bir türlü çözülmüyordu.

Bu konuya bir göz atmanızı tavsiye ederim hocam.
Konunun çözümünü bulamayınca ingilizceden devam edeyim dedim. Yılmıştım resmen. Bu çözümüde bir deneyelim bakalım. Teşekkürler

Konunun çözümünü bulamayınca ingilizceden devam edeyim dedim. Yılmıştım resmen. Bu çözümüde bir deneyelim bakalım. Teşekkürler

Aslında çözüm değil. Forumda paylaşılan yamanın bir alt sürümü alt tarafı ama konuyu ilk başta açarken böyle değiştirmiş moderatör. Dolaylı olarak bir çözüm gibi görünse de çözüm amacı da taşımıyor.

Yama içerisinde bulunan beni oku metninin dediklerine göre oyunu açıyorum ama yama çalışmıyor. Var mı bir çözümü?

Yama dosyalarını oyunun kurulu olduğu yere atıp exe dosyasından çalıştıracaksın. Açılan pencereden yamayı aktif et ve ardından oyunu açtıktan hemen sonra font fixi de aktif edeceksin ve gireceksin bu kadar basit.

Sürekli exe çalıştırmak istemeyenler için aşağıdakileri deneyebilirsiniz (çünkü bende hiçbir yöntem işe yaramadı)

1. Herhangi bir çeviriyi kurun
2. LML'ı indirin ve oyunun kurulu olduğu ana dizine atın, https://www.rdr2mods.com/downloads/rdr2/tools/76-lennys-mod-loader-rdr/
3. Türkçe destekleyen fontu oyunun ana dizinindeki "lml" dizinine yapıştırın. https://www.nexusmods.com/reddeadredemption2/mods/3078

Not: Eğer crackli versiyon kullanıyorsanız, LML için "lml_rdr_beta_8" versiyonunun çalıştığını söylüyorlar.

Kurulum basit hali ile RDR2'nin Türkçe karakter desteklemeyen fontu ile Türkçe karakter destekli yeni bir fontu değiştiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı