Red Dead Redemption 2 vs God of War

Red Dead Redemption 2 vs God of War

• Oy verenlerin toplamı
    431
Hikayelerini karşılaştırmayacağım bu tamamen kişisel bir yorum olur çünkü herkes western tarzı hikayeler sevmek zorunda değil diğer yandan God of War gibi mitolojik fantastik hikayeleri içinde geçerli ben oynanış açısından yorum yapacak olursam RDR 2 çok daha iyi bir oyun. Hem tekrar daha fazla oynanılabiliyor hem de tek başına zaten çok daha uzun bir içerik sunuyor. God of War aşırı çizgisel kısa bir oyun ve tekrar oynamak içinde hiçbir neden yok çünkü aynı şeyleri yapacaksın. Para veriyorsanız bir şeye bu açılardan değerlendirilmesi taraftarıyım.

Hikayelerini karşılaştırmayacağım bu tamamen kişisel bir yorum olur çünkü herkes western yarzı hikayeler sevmek zorunda değil diğer yandan God of War gibi mitolojik fantastik hikayeleri içinde geçerli ben oynanış açısından yorum yapacak olursam RDR 2 çok daha iyi bir oyun. Hem tekrar daha fazla oynanılabiliyor hem de tek başına zaten çok daha uzun bir içerik sunuyor. God of War aşırı çizgisel kısa bir oyun ve tekrar oynamak içinde hiçbir neden yok çünkü aynı şeyleri yapacaksın. Para veriyorsanız bir şeye bu açılardan değerlendirilmesi taraftarıyım.
Hocam evet hikaye tercih meselesi ama bence gow daki amacımız çook dandik zaten bu yüzden hikayede bence güzel degil

THLOU Serisini oynamadınız sanırım. :)
O ne hocam

Hocam evet hikaye tercih meselesi ama bence gow daki amacımız çook dandik zaten bu yüzden hikayede bence güzel degil

O ne hocam

GOW hiçbir zaman hikaye odaklı değildi. Bu aslında GOW serisinin ilk oyunu gibi bir şey diyebiliriz. Diğer serinin oyunları sadece önüne geleni öldürdüğün bir oyundu. Hikaye sadece araçtı amaç değildi. Bu oyun serinin diğer oyunlarıyla bağlantılı gibi görünse de hiçbir alakası yok. Red Dead serisi başından beri hikaye odaklı bir oyun. O yüzden karşılaştırsam bile yine RDR 2 kazanır.

GOW hiçbir zaman hikaye odaklı değildi. Bu aslında GOW serisinin ilk oyunu gibi bir şey diyebiliriz. Diğer serinin oyunları sadece önüne geleni öldürdüğün bir oyundu. Hikaye sadece araçtı amaç değildi. Bu oyun serinin diğer oyunlarıyla bağlantılı gibi görünse de hiçbir alakası yok. Red Dead serisi başından beri hikaye odaklı bir oyun. O yüzden karşılaştırsam bile yine RDR 2 kazanır.
Doğrudur hocam

Hikayelerini karşılaştırmayacağım bu tamamen kişisel bir yorum olur çünkü herkes western yarzı hikayeler sevmek zorunda değil diğer yandan God of War gibi mitolojik fantastik hikayeleri içinde geçerli ben oynanış açısından yorum yapacak olursam RDR 2 çok daha iyi bir oyun. Hem tekrar daha fazla oynanılabiliyor hem de tek başına zaten çok daha uzun bir içerik sunuyor. God of War aşırı çizgisel kısa bir oyun ve tekrar oynamak içinde hiçbir neden yok çünkü aynı şeyleri yapacaksın. Para veriyorsanız bir şeye bu açılardan değerlendirilmesi taraftarıyım.

Ben maalesef katılmıyorum bu yoruma. God of War bence oynanış açısından net daha iyi. Hikayeyi karşılaştırmak doğru saçma. Fakat sunumları karşılaştırılabilir. Hikaye sunumu konusunda piyasada zirvede olan yapımlardan eşit görüyorum ben. RDR 2 tekrar oynama konusunda özellikle başlarda çok sıkar bence tekrar oynanabilir bir oyun değil çok uzun olduğu için GoW da değil. Ayrıca GoW aşırı çizgisel bir oyun değil sanırım sadece açık dünya oyunları oynuyorsunuz. Ayrıca 20 saat civarı hatta daha fazla oynanabilecek bir oyun aşırı kısa da değil ortalama bir uzunluk.

Geri
Yukarı