Red Dead Redemption 2 vs God of War

Red Dead Redemption 2 vs God of War

• Oy verenlerin toplamı
    430
Anlayın artık kişiye göre değişiyor zevkler ve renkler tartışılmaz. God of War aksiyon odaklı iken RDR2 açık dünya ve hikaye.

Dosya Ekleri

• 418D6505-A96A-4297-AECA-96657FF077F2.png
    418D6505-A96A-4297-AECA-96657FF077F2.png
    199,9 KB · Görüntüleme: 160
Ben maalesef katılmıyorum bu yoruma. God of War bence oynanış açısından net daha iyi. Hikayeyi karşılaştırmak doğru saçma. Fakat sunumları karşılaştırılabilir. Hikaye sunumu konusunda piyasada zirvede olan yapımlardan eşit görüyorum ben. RDR 2 tekrar oynama konusunda özellikle başlarda çok sıkar bence tekrar oynanabilir bir oyun değil çok uzun olduğu için GoW da değil. Ayrıca GoW aşırı çizgisel bir oyun değil sanırım sadece açık dünya oyunları oynuyorsunuz. Ayrıca 20 saat civarı hatta daha fazla oynanabilecek bir oyun aşırı kısa da değil ortalama bir uzunluk.

Açıkçası umurumda değil katılıp katılmaman. RDR 2'nin sadece prolog bölümündeki harita neredeyse bütün God of War'ın haritasından daha büyüktür. O kadar çizgisel bir oyun işte. Sürekli görünmez duvarların olduğu koridor tarzı haritalarda geçiyor. Sırf oraya buraya birkaç sandık koyup toplanabilir şeylerle çeşitlendirmek için uğraşmışlar. Oyundaki ana boss dövüşleri dışında neredeyse 20 saat boyunca aynı şeyi yapıyorsun. RDR 2 ile yan yana bile gelemez. Dersen ben fantastik vurdulu kırdılı uçmalı kaçmalı şeyleri seviyorum tamam anlarım ama yazdığın yorumun hiçbir bağlayıcılığı yok ve bunlar sadece senin düşüncelerin GOW hiçbir şekilde RDR 2'den daha iyi oyun yapamaz.

Açıkçası umurumda değil katılıp katılmaman. RDR 2'nin sadece prolog bölümündeki harita neredeyse bütün God of War'ın haritasından daha büyüktür. O kadar çizgisel bir oyun işte. Sürekli görünmez duvarların olduğu koridor tarzı haritalarda geçiyor. Sırf oraya buraya birkaç sandık koyup toplanabilir şeylerle çeşitlendirmek için uğraşmışlar. Oyundaki ana boss dövüşleri dışında neredeyse 20 saat boyunca aynı şeyi yapıyorsun. RDR 2 ile yan yana bile gelemez. Dersen ben fantastik vurdulu kırdılı uçmalı kaçmalı şeyleri seviyorum tamam anlarım ama yazdığın yorumun hiçbir bağlayıcılığı yok ve bunlar sadece senin düşüncelerin GoW hiçbir şekilde RDR 2'den daha iyi oyun yapamaz.

Zevkler ve renkler tar-Ti-şıl-maz. RDR2 açık dünya oyunu hikayesi ağır biraz ama sevmedim de değil. GoW ise aksiyon temalı bir oyun. Hele GoW ragnarokda boss ve düşman çeşitliliği arttırmışlar. Bir de anlamadığım RDR2'den bahsedilirken neymiş efendim NPC demiryolunda çalışırken sadece görüntü değilmiş gerçekten çalışıyormuş. Eee? Ne katkısı var oynanışa bunun?Abartmayın şu oyunu.

Açıkçası umurumda değil katılıp katılmaman. RDR 2'nin sadece prolog bölümündeki harita neredeyse bütün God of War'ın haritasından daha büyüktür. O kadar çizgisel bir oyun işte. Sürekli görünmez duvarların olduğu koridor tarzı haritalarda geçiyor. Sırf oraya buraya birkaç sandık koyup toplanabilir şeylerle çeşitlendirmek için uğraşmışlar. Oyundaki ana boss dövüşleri dışında neredeyse 20 saat boyunca aynı şeyi yapıyorsun. RDR 2 ile yan yana bile gelemez. Dersen ben fantastik vurdulu kırdılı uçmalı kaçmalı şeyleri seviyorum tamam anlarım ama yazdığın yorumun hiçbir bağlayıcılığı yok ve bunlar sadece senin düşüncelerin GOW hiçbir şekilde RDR 2'den daha iyi oyun yapamaz.
Hocam size tavsiyem şu kafadan çıkmanız. Daha maalesef tartışmayı bile bilmiyorsunuz. Sevdiği oyunun kölesi olan bir insandan fazlası değilsiniz.

Zevkler ve renkler tar-Ti-şıl-maz. RDR2 açık dünya oyunu hikayesi ağır biraz ama sevmedim de değil. GoW ise aksiyon temalı bir oyun. Hele GoW ragnarokda boss ve düşman çeşitliliği arttırmışlar. Bir de anlamadığım RDR2'den bahsedilirken neymiş efendim NPC demiryolunda çalışırken sadece görüntü değilmiş gerçekten çalışıyormuş. Eee? Ne katkısı var oynanışa bunun?Abartmayın şu oyunu.

Tartışılmaz diyorsun ama kendin ortaya bir tartışma konusu atıp üstüne kendi görüşünü empoze etmeye çalışıyorsun. RDR 2 sevmiyorum GOW seviyorum desen daha iyi. Ayrıca burası bir forum. Konusu açılan kurallara aykırı olmaya her şey tartışılır ve tartışılacak. Birbirinden farklı olan oyunların tartışılamayacak tek tarafları hikayelerdir. Diğer taraflardan kıyaslanabilirler.

Tartışılmaz diyorsun ama kendin ortaya bir tartışma konusu atıp üstüne kendi görüşünü empoze etmeye çalışıyorsun. RDR 2 sevmiyorum GoW seviyorum desen daha iyi. Ayrıca burası bir forum. Konusu açılan kurallara aykırı olmaya her şey tartışılır ve tartışılacak. Birbirinden farklı olan oyunların tartışılamayacak tek tarafları hikayelerdir. Diğer taraflardan kıyaslanabilirler.

Tartışmak boş işte iki oyunda çok güzel oyunlar konu bir yere gitmiyor, en az 5 konu açılmış aynı şekilde.

Hocam size tavsiyem şu kafadan çıkmanız. Daha maalesef tartışmayı bile bilmiyorsunuz. Sevdiği oyunun kölesi olan bir insandan fazlası değilsiniz.

Ben halbuki tarafsız bir yorum yapmıştım ve tamamen oyunların satış rakamlarına kullanıcı görüşlerine ve verilere dayanan yorumlar yaptım. İki oyunun satış rakamlarını karşılaştırsan bile yeterince cevabını alırsın. Sen zaten engelli listemdeydin neden engellediğimi hatırlamıyordum sırf cevap vermek için açtım ve tekrardan bana neden engellediğimi de ayrıca hatırlattın. Sevdiği oyunun fanboyluğunu yapan tek kişi var o da sensin ayrıca. Tartışmayı bilmediğin gibi yazdıklarından da haberin yok.

Geri
Yukarı