Red Dead Redemption 2 vs God of War

Red Dead Redemption 2 vs God of War

• Oy verenlerin toplamı
    430
RDR 2, video oyunlarını bir üst seviyeye çıkaran yapımdır. Özellikle NPC'lerin belli bir döngüyü tekrarlamaktan ziyade gerçekten yaşayan bir şekilde hareket etmeleri başka hiçbir oyunda olmayan bir yenilik.

Açıkçası 2018 den beri çıkan popüler oyunların çoğunu oynadım. Rdr 2 beni içine malesef çekemedi. Çok denedim ama yok arkadaş sarmıyor. Zaten western temalı oyunları sevmiyorum genel olarak. Açık dünya büyüklüğü konusu bir yere de kadar mantıklı ama saçma bir konu. Minecraft da dünyası en büyük olan oyunlardan biri o zaman minecraft rdr 2 den daha iyi diyelim. Npc hareketliliği olayı bana zaten çok saçma geliyor. + bir özellik ama senin oynanışını bir şeyi etkilemiyor bile. God of war ise bir başyapıt. Rdr 2 < god of war tartışmasızdır.

Açıkçası umurumda değil katılıp katılmaman. RDR 2'nin sadece prolog bölümündeki harita neredeyse bütün God of War'ın haritasından daha büyüktür. O kadar çizgisel bir oyun işte. Sürekli görünmez duvarların olduğu koridor tarzı haritalarda geçiyor. Sırf oraya buraya birkaç sandık koyup toplanabilir şeylerle çeşitlendirmek için uğraşmışlar. Oyundaki ana boss dövüşleri dışında neredeyse 20 saat boyunca aynı şeyi yapıyorsun. RDR 2 ile yan yana bile gelemez. Dersen ben fantastik vurdulu kırdılı uçmalı kaçmalı şeyleri seviyorum tamam anlarım ama yazdığın yorumun hiçbir bağlayıcılığı yok ve bunlar sadece senin düşüncelerin GOW hiçbir şekilde RDR 2'den daha iyi oyun yapamaz.
Katılıyorum. Düz ilerlemeli, aynı çeşit düşmanlara 2 balta savurup durduğun bir oyunla RDR 2 gibi bir başyapıt nasıl kıyaslanıyor anlamıyorum. GoW çöp mü, tabi ki değil ama RDR 2 ile kıyaslanacak seviyede değil. Oyun tasarımı olarak Metro, Call of Duty gibi oyunlardan çok farkı yok; düz koridorda ilerle adam vur, sonraki koridora geç. Popüler kültürün abartı oyunu.

Ayrıca; "off abi Thor vs Kratos offf böyle aksiyon yok yaa" dedikleri, aslında balta ve çekicin tokuşmasından başka bir olayı olmayan o abartı sahneyi, "koskoca" GoW'un yapamadığı epikliği ELDEN RING modunda kat kat daha iyi şekilde yapmışlar:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kısaca:
Gow: Popüler kültür ürünü
RDR 2: sanat eseri, video oyunlarının şu ana kadarki zirvesi.

Katılıyorum. Düz ilerlemeli, aynı çeşit düşmanlara 2 balta savurup durduğun bir oyunla RDR 2 gibi bir başyapıt nasıl kıyaslanıyor anlamıyorum. GoW çöp mü, tabii ki değil ama RDR 2 ile kıyaslanacak seviyede değil. Oyun tasarımı olarak Metro, Call of Duty gibi oyunlardan çok farkı yok; düz koridorda ilerle adam vur, sonraki koridora geç. Popüler kültürün abartı oyunu.

Ayrıca; "off abi Thor vs Kratos offf böyle aksiyon yok yahu" dedikleri, aslında balta ve çekicin tokuşmasından başka bir olayı olmayan o abartı sahneyi, "koskoca" GoW'un yapamadığı epikliği Elden Ring modunda kat kat daha iyi şekilde yapmışlar:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kısaca:
GoW: Popüler kültür ürünü
RDR 2: Sanat eseri, video oyunlarının şu ana kadarki zirvesi.

Zaten boşuna Game of the year seçildi boşuna sinematiğe milyon dolarlar harcandı.

Zaten boşuna Game of the year seçildi boşuna sinematiğe milyon dolarlar harcandı.
Çöp demedim ve popüler kültür ürünü olduğunu söyledim. Tabi ki Goty ödülünü alacak :).

Ayrıca büyük bütçe harcanması oyunu mükemmel yapmıyor. FIFA, NBA, Call of Duty gibi oyunlara da milyon dolarlar harcanıyor ama hangisi çok iyi?

Geri
Yukarı