Red Dead Redemption 2 yan görevler çok az

ergencokur

Hectopat
Arkadaşlar ana görev haricinde RDR2'nin yan görevleri çok az geldi bana. Her chapter ile gelen 3 5 tane yan görev var onlar bitince de yapacak pek bir şey kalmıyor. Özellikle oyun bitince içinde tutabilirliği çok ama çok azalıyor. Ne bir kontrat görevi ne de basit senaryolu yan görevler kalıyor (gizli görevler hariç).
Oyunu 2 defa bitirdim fakat dünyanın içinde yapacak görev bulmak çok zor...

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptım hocam hepsini zaten :D bir yerden sonra aynı kişileri birkaç kez görmeye başlıyorsun sıkıyor biraz ama diğer oyunlara göre random events olayı çok çok iyi. Ben yan görevleri fullediğimde bile gidiyordum saint Denis'e oradan alıyordum ATI'ta Valentine'ye. Binbir türlü şey oluyor yolda. Bir de at kullanımı o kadar tok ki normal bir oyunda hiç yapmayacağım kadar etrafta gezmişimdir herhalde Red Dead Redemption 2'de.

Hocam en azından tekrar karşılaşınca daha doğal davranıyorlar. Mesela "bayım yine yardımınıza ihtiyacım var" vs diyorlar. Diğer oyunlarda görmedim duymadım bilmiyorum diye takılıyorlar :D

AC serisindeki gibi çok fazla değil zaten. Oyunu bitirdiysen etrafta gezip millete ateş edebilirsin durduk yere:) Etrafta bol bol gez istersen. Arada ayağını yılan ısıran adam, eve gitmeye çalışan kadın, arabası devrilmiş konvoy gibi şeyler çıkabiliyor yine de.

Geri
Yukarı