Red Dead Redemption 2 yeniden Türkçe yama geliyor

Bu adamların sanki sadece bize yaptığı bir şey gibi gözükebilir bu yamaları kaldırtmaları ama bu konuda Take-Two çok katı.

Hatta bir ara başka bir modu da kaldırıp adamları mahkemeye vermişlerdi.

Hatta şu an adamların yayıncısı olduğu Mafia 2 Definitive Edition için Türkçe yama kurmak istediğiniz zaman sitede "Yayıncı kuruluş talebi üzerine dosyalar kaldırılmıştır" yazıyor.

Eki Görüntüle 723220

FiveM'e bile çıt çıkmazken çeviri sitelerine bu tarz uyarılar hiç gerçekçi gelmiyor.

@Yanlışım Varsa Düzeltin Ben gerçekten yaşandığına inanıyorum. Eğer böyle bir şey yaşanmamış olsaydı Oyun Çeviri grubu da kaldırmazdı. Onlar böyle bir şey yapacak insanlar değil.
Doğruda olabilir ama dediğim gibi şuana kadar hiç kimse kanıt sunamadı. Mafia D.E'a translate yama çıktı ve telif yemedi. Tabi yemeyeceği anlamına gelmiyor ama yama hala piyasada. Red Dead Redemption 2 translate yama çıkıncada telif yiyeceğini sanmıyorum. Adamlar gümbür gümbür yama çıkarıyorlar sanki Take Two'a inat olarak.

@Yanlışım Varsa Düzeltin oyun dosyalarında bir değişiklik yapılmadığı için RDR 2 çevirisini engellemezler. Ayrıca bir de Orhun Kayaalp de doğruluyordu bu olayı.
Translate çevirinin çalışma mantığını bilmiyorum, doğrudur. Eğer dediğiniz gibiyse zaten Take Two hiç bir şekilde müdahale edemez artık.

Anonymous çeviride zaten yamanın %100 hali mevcut. Ben inanıyorum ki ya daha önce yamaya erişim sağlayan birileri yamayı sızdıracak ya da Anonymous Çeviri grubu çevirinin içindeki Anonymous reklam yazılarını kaldırıp anonim olarak internete salacak.

İkinci seçenek çeviri grubu için sadece hayır işlemek olur. ''Ben satamıyorsam bu çeviriyi kimse erişmesin o zaman'' da diyebilirler ama bu sefer aylarca harcanan emek boşa gitmiş olur.

Anonymous çeviride zaten yamanın %100 hali mevcut. Ben inanıyorum ki ya daha önce yamaya erişim sağlayan birileri yamayı sızdıracak ya da Anonymous Çeviri grubu çevirinin içindeki Anonymous reklam yazılarını kaldırıp anonim olarak internete salacak.

İkinci seçenek çeviri grubu için sadece hayır işlemek olur. ''Ben satamıyorsam bu çeviriyi kimse erişmesin o zaman'' da diyebilirler ama bu sefer aylarca harcanan emek boşa gitmiş olur.
Zaten öyle diyorlar.
Geçen günlerde Open IV Red Dead Redemption 2 desteği getirmiş. Ama yamayla ilgili bir ses yok. Gömülü yama hayal olabilir.

Son düzenleme:
Destek için link bırakabilirsin ama yamayı parayla satmak onların fikriydi. Bilgim dahilinde ilk defa yapılan bir hamleydi. Tepki görmesi gayet doğal ama saygı göstermek lazım. Adamlar çevirmek zorunda değil. Onlarda para vermiyorlarsa çıkarmıyoruz deyip firmaya suç atmış olabilirler. Bence yanlış bir yöntem. Oyunçeviri'yi en son MW3 dublaj getirmişlerdi o zaman kullanmıştım. Onun için bile para istemediler. Ama her zaman destek için linkleri mevcuttu. Bu da gayet doğal.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı