Çözüldü Red Dead Redemption 2'de Türkçe var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EnoBoys

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Steam yaz indiriminin gelmesi ile beraber hemen Red Dead Redemption 2'yi satın aldım fakat bir şey aklıma takıldı. Oyunda Türkçe dil desteği yokmuş galiba, yani oyunu İngilizce oynayacağım için bir şey anlamam. Herhalde bunu nasıl düzeltebilirim yoksa Türlçe dil desteği var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konudaki yamayı kurup oynayabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba. Steam yaz indiriminin gelmesi ile beraber hemen Red Dead Redemption 2'yi satın aldım fakat bir şey aklıma takıldı. Oyunda Türkçe dil desteği yokmuş galiba, yani oyunu İngilizce oynayacağım için bir şey anlamam. Herhalde bunu nasıl düzeltebilirim yoksa Türlçe dil desteği var mı?
Knk yama indirebilirsin ben öyle yaptım zaten çok basit YouTube ta da var videolar bu arada dünyanın en iyi oyununu almışsın bağımlılık yapabilir dikkat et

Bu konudaki yamayı kurup oynayabilirsiniz.

Steam'de ban yeme gibi bir durum olmaz değil mi?

Kanka yama indirebilirsin ben öyle yaptım zaten çok basit YouTube'ta da var videolar bu arada dünyanın en iyi oyununu almışsın bağımlılık yapabilir dikkat et

Vallahi alırken terettüt ettim ama Rock Star yaptığı için içim rahattı biraz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı