Red Dead Redemption Remastered Yanlışlıkla Listendi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Red Dead Redemption Remastered

Bir süredir gündemde olan Red Dead Redemption Remastered Amazon tarafından yanlışlıkla listelendi. Daha önceden paylaşılan raporlarda Rockstar Games’in 2010 yılında piyasaya sürülen Red Dead Redemption’ı PS5 ve Xbox Series X için yeniden geliştirdiği iddia edilmişti. Tüm bu iddiaların ardından bugün ise Red Dead Redemption Remastered Amazon tarafından yanlışlıkla listelendi. Rockstar Games cephesinden şimdilik yaşanan gelişmeyle ilgili herhangi […]

Devamı: Red Dead Redemption Remastered Yanlışlıkla Listendi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

PS3'de oynamıştım kendisini. İncelemesini de Technopat Sosyal'de yapmıştım. 2010 yılına göre devrim olabilecek bir oyun. Uzun soluklu ve heyecanlı hikayesi, geniş ve detaylı haritası, birçok yapılabilecek etkinlik ve içeriğe sahip ve muhteşem grafikleriyle oynadığım en güzel oyunlardan biridir. Yeni nesil konsollarda(Xbox One'da Xbox 360 için dijital veya disk olarak sahipseniz oynayabilirsiniz.) ve bilgisyarda herkesin oynamasını isterim.

Ben Rockstar'ın Remaster, Remake gibi işlerle uğraşacağını zannetmiyorum. Kendi kalitesini düşürürler. Evet RDR2 tutuldu ama yine de yapmazlar hele bir de GTA 6 varken sırada.

Yeni konular

Geri
Yukarı