Red Switch alınır mı?

Bütçe
2500
Eski kiz arkadaşımın vardı bu markadan klavyesi bilemedim başka önerilere açığım

Birader öneriyorum sürekli bir şey çıkartıyorsun kız arkadaşında var diye mi almayacaksın? Marka güzel bir sorun çekmezsin çok güzel bir klavyedir kendisi.

Başka bir önerim yok stok beklersen top75 ya da K8 var ama stok yenilendiğinde zamlı olarak yenilenir büyük ihtimal.

Yerinde olsam epomaker alır geçerim.

Son düzenleme:
Birader öneriyorum sürekli bir şey çıkartıyorsun kız arkadaşında var diye mi almayacaksın? Marka güzel bir sorun çekmezsin çok güzel bir klavyedir kendisi.

Başka bir önerim yok stok beklersen top75 ya da K8 var ama stok yenilendiğinde zamlı olarak yenilenir büyük ihtimal.

Yerinde olsam epomaker alır geçerim.
yok kanki de ne bileyim üst düzey bir klavye değilse tercihim hyperx alıp üstüne mouse almak

Yok kanki de ne bileyim üst düzey bir klavye değilse tercihim HyperX alıp üstüne mouse almak.

HyperX göre çok daha iyi bir klavye atmış olduğum epomaker alternatif olarak K8 ya da top75 önerdim ama maalesef stokları yok o yüzden epomaker olan gayet mantıklı ve güzel bir seçenek al geç.

Mouse için bütçe belirtirsen onda da yardımcı oluruz.

2-3k bandı klavye de 2*3k bandı idi 3k çok ekstrem aynı şekilde klavye de 2k
2.5k olması temennim
F1 Pro Max.

Farkı 2 farklı sanatçı göstererek göstereyim.

Charlie_Chaplin.jpg

hc.jpg

Farkı 2 farklı sanatçı göstererek göstereyim.

Aradaki farkı açıklayacı bir yorum olmuş. :D

F1 Pro Max.

F1 Pro modeline de bakabilirsin ama önerim Pro Max olur attığım epomaker ve F1 Pro Max baya iyi ikili olurlar.

Red switch de karar kıldım bütçemi de 3.5k ya çıkardm

Amazon.com.tr
arasında kaldım aralarına öneri varsa ya da son bir alternatifiniz yoksa birini seçip alıcam

Geri
Yukarı