Red Switch RGB mekanik klavye önerisi

Vergiler dahil 800TL'ye geliyor Blitzwolf. %60 klavye tercih edilmeyebilir.

Red Switch stoklari bitmisti arkadaş sessiz bir Switch istiyorum demiş sari Switch fiyati 950 TL'ye geliyor ayrica MZ60 niye tercih edilmesin zevkler değişebilir masası küçükse hatta daha iyi olacaktır.

Rampage klavyeyi önermiyorum çünkü kötü bir klavye, alınmaz. Yukarıdaki BlitzWolf ve Redragon Surara klavyeyi öneriyorum. Bütçe artarsa Redragon K552 Kumara'ya bakın.

Rampage klavyeyi önermiyorum çünkü kötü bir klavye, alınmaz. Yukarıdaki Blitzwolf ve Redragon surara klavyeyi öneriyorum. Bütçe artarsa Redragon K552 Kumara'ya bakın.

Outemu bir klavyeye 1K değmez nedense bu klavye çok abartılıyor her öneride görüyorum evet eskiden F/P üründü ama çok abartılınca ürünün fiyatı artti 600 TL civarlarindayken alınabilirdi.

Rampage klavyeyi önermiyorum çünkü kötü bir klavye, alınmaz. Yukarıdaki BlitzWolf ve Redragon Surara klavyeyi öneriyorum. Bütçe artarsa Redragon K552 Kumara'ya bakın.

Hem çok pahalı hem de rainbow. Arkadaş RGB istemiş.

Red Switch stoklari bitmisti arkadaş sessiz bir Switch istiyorum demiş sari Switch fiyati 950 TL'ye geliyor ayrica MZ60 niye tercih edilmesin zevkler değişebilir masası küçükse hatta daha iyi olacaktır.
2. El MZ60 bakıyorum sessiz switch olarak hangileri söylenebilir kırmızı switch az sayıda

Profesyonel değilseniz pek bir farkları yok ucuz olanı alırdım.

Sarı siyah kahverengi.

2. el bir MZ60 bulamadım maalesef bende bunu aldım umarım pişman olmam olsam bile iade ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı