Red Switch vs Blue Switch

UltraViolent

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhabalar. Ben sınav senesine girmiş bulunan biriyim. LGS'ye fazla çalışacağım için çok fazla ekrana bakamayacağım. Mebran klavyeden çok sıkıldım ve yeni bir klavye bakıyorum. Klavye sesi seviyorum. Tek oynadığım oyun GTA 5. haftada bir saat kullanacaksan bir şey olmaz kafa yormaz Blue Switch mi al dersiniz yoksa yine de kafanı yorar Red Switch al mı dersiniz? (Yazı hızı önemli)

Ben olsam Blue alırdım. Şu anda Blue eşdeğeri Razer Green Switch kullanan bir klavye kullanıyorum ve sesi öyle abartıldığı kadar yüksek değil. Öyle hiç kafamı yormuyor. Ayrıca ailem ile yaşıyorum ve ailem hiç rahatsız falan da olmuyor. Hatta Red Switch ile yazım hatası yaparken Razer Green Switch ile hiç yazım hatası yapmıyorum.

O yüzden ben Blue derdim.

Ben olsam Blue alırdım. Şu anda Blue eşdeğeri Razer Green Switch kullanan bir klavye kullanıyorum ve sesi öyle abartıldığı kadar yüksek değil. Öyle hiç kafamı yormuyor. Ayrıca ailem ile yaşıyorum ve ailem hiç rahatsız falan da olmuyor. Hatta Red Switch ile yazım hatası yaparken Razer Green Switch ile hiç yazım hatası yapmıyorum.

O yüzden ben Blue derdim.
kb 433l sipariş ettim ama geri çekebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı